☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Milicz.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Milicz, Krośnice, Cieszków.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadprzyrodzonego. Fascynuje w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Lubimy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, ponieważ dają nam poczucie lekkości, czystości oraz doskonałości. Jednakże to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej zwyczajności. Prowadzona przez nas propozycja opiera się naturalnie o nowoczesne zastosowanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania nowoczesnych Konsumentów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu opisać w ramach opisującej nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Pozwolimy sobie oznaczyć w tym miejscu, że nasza idealna oferta to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w właściwie przekonującej cenie. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny element powierzchni. Po więcej szczegółów – gorąco zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż wszystkie


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się współczesnemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic niepokojącego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • w istocie śliczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując świetną jakość i fenomenalną odporność na wszystkie pobrudzenia. Można nawet oznajmić, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej propozycji zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Ponownie, zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeśli wyłącznie intryguje Państwa więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Czasami jednakże nie ma się możliwości znalezienia tych nienagannie dopasowanych w ramach masowo wytwarzanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim wymaganiom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zlecenie, jakie Państwo proponujemy to produkty:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 9

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zadbamy o to, żeby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego ogólną częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to rzeczywiście serdecznie zachęcamy.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o produkty szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło więc zabraknąć w naszej idealnej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie po mistrzowsku się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie pierwszorzędne, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie pytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek niepewności.


Zezwolimy sobie jednakże rzucić nieco więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, zapewniamy dostęp do gigantycznych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż odrobinę interesował się swoistością tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są w samej rzeczy imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w produktów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Klienta.


Jeżeli wobec tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wypatrywać dalej. Stworzona przez nas oferta zawiera wszystko, co perfekcyjne w tym temacie – co więcej w cenach, na jakie każdy ma okazję sobie pozwolić.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY