Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Kłobuck.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Kłobuck, Krzepice, Lipie, Miedźno, Opatów, Panki, Popów, Przystajń, Wręczyca Wielka.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że minęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały i tak delikatny w tym samym czasie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Gorąco zapraszamy do naszego szklanego świata !


W ostatnich latach widać duży wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Nic osobliwego, w ostateczności jest to materiał, który umie się bezbłędnie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od nowomodnego, po sztampowe – wszystkie style ozdabiania wnętrz będą perfekcyjnym tłem dla tego typu ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne do perfekcji odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najlepiej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie entuzjastycznie fachowcy, jak oraz klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej ogromnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w należącej do nas szerokiej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, doskonale nadające się do ulokowania na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek i wypada przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz jedyny w swoim rodzaju image,
  • szansa spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odszukać też w naszej klarownej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe lub komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w perfekcyjny sposób poszerzyli należącą do nas propozycję też o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 7

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które znakomicie nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich gigantycznym pozytywem jest fakt, iż przynosimy Państwu możliwość polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy odcień.


Natomiast, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Nasza idealna propozycja – jeszcze więcej do wyboru !


Doskonałym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. To połączenie zalet połączonych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest w zasadzie imponujące. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są klarowne, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno idealnie wkomponować w każdą szafę i do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o każdy pojedynczy atrybut zadowolenia naszych Klientów, właśnie dlatego doglądając o sprzedaż, myślimy także o zapewnieniu stosownego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie wypada się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej oferty. Jeżeli pojawią się jakieś poboczne zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY