Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Strzelce Opolskie.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Strzelce Opolskie, Ujazd, Zawadzkie, Leśnica, Kolonowskie, Jemielnica, Izbicko.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadprzyrodzonego. Już sam sposób, to właśnie dzięki jakiemu powstaje jest nadzwyczaj fascynujący. To lekkość, transparentność oraz siła są własnościami, jakie przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w należącej do nas normalności. Prowadzona przez nas propozycja opiera się naturalnie o dzisiejsze zastosowanie szkła w odpowiedzi na wymagania dzisiejszych Konsumentów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu opisać w ramach naszej klarownej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najpopularniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Warte wyodrębnienia jest to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, otrzymują Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół powierzchni. Po znacznie więcej szczegółów – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Szukając intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, znanych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic dziwnego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • rzeczywiście piękne,
  • niezwykle uniwersalne,
  • łatwe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując zdumiewającą jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszystkie pobrudzenia. Wolno nawet zakomunikować, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej idealnej propozycji zyskują Państwo też szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika towaru. Ponownie, zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeżeli tylko intryguje Państwa więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest ważna. Jednak nie zawsze wolno odszukać te doskonale dostosowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim oczekiwaniom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na zamówienie, które Państwo proponujemy to produkty:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 6

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zadbamy o to, by zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego integralną częścią się staną. Ufamy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, aby skontaktować się z nami oraz zlecić wykonanie takich luster – perfekcyjnych pod każdym względem.


W szerokiej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o towary szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w naszej idealnej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie perfekcyjnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas propozycja nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie pierwszorzędne, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie zapytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na dowolne wątpliwości.


W tym miejscu niemniej jednak zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa rozmaitych gustach, zapewniamy dostęp do gigantycznych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż odrobinę interesował się swoistością tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są naprawdę imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w towarów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeśli w związku z tym szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy szukać dalej. Stworzona przez nas propozycja obejmuje wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co więcej w cenach, na jakie każdy może sobie pozwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY