Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle województwo opolskie.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, Lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele Lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to magiczny materiał. Olśniewa w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Kochamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, czystości oraz perfekcji. Jednakże to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w prowadzonej przez nas normalności. Mamy radość zaprezentować Państwu propozycję, jakiej istotą jest oczywiście dzisiejszy sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu przedstawić w ramach naszej idealnej oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy znajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najpopularniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Pozwolimy sobie oznaczyć w tym miejscu, że nasza idealna oferta to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w w zasadzie osiągalnej cenie. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny element przestrzeni. Jeśli pragną Państwo poznać znacznie więcej faktów – służymy pomocą.


Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szukając intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, znanych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się dzisiejszemu światu dekoracji i stylu.


Nic osobliwego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • niezmiernie estetyczne,
  • nadzwyczaj uniwersalne,
  • łatwe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są zmorą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta szablonowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując doskonałą jakość i fenomenalną odporność na wszystkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej idealnej oferty zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Tu też zachęcamy do kontaktu – jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest ważna. Niekiedy niemniej jednak nie ma się możliwości odszukania tych idealnie dopasowanych w ramach masowo fabrykowanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim wymaganiom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na wymiar, które Państwo proponujemy to artykuły:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, ażeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, którego integralną częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to faktycznie serdecznie zachęcamy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 8

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Skup aut osobowych: jakim sposobem to wygląda u nas?


Najistotniejsza informacja to fakt, że nie jesteśmy wybredni, jeśli chodzi o rodzaj pojazdów, z jakimi można się do nas zameldować. Interesuje nas bo skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, busów i ciężarowych.


Jak dostrzega się, propozycja jest nadzwyczaj szeroka pod kątem typu pojazdu, z jakim można się do nas wybrać, ale należałoby wiedzieć, że nas skup aut na złom, jest równie „na tak”, jeżeli gra toczy się o stan pojazdu. Nie jedynie to, że oferujemy skup samochodów całych i uszkodzonych za gotówkę – ale również jesteśmy otwarci, jeżeli gra toczy się o samochodu powypadkowe, a nawet prowadzimy skup samochodów na części.


Zatem, jeżeli mają Państwo auto do kasacji, to bez względu na to, o jakiej marce, czy roczniku mowa – jesteśmy pewni, że będziemy zainteresowani tym pojazdem. Jakakolwiek strona na tym uczciwie wygra! Państwo pozbędą się problemu, równocześnie zdobywając poboczną gotówką, a nam zostanie demontaż samochodów i wszystko, co z nim związane.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

W ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy fachowcami w dyscyplinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło w takim razie zabraknąć w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie bezbłędnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas propozycja nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znakomite, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udostępnimy Państwu znacznie więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, intencją znakomitego stosowności opcji do preferencji.


Pozwolimy sobie jednak rzucić nieco więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Umyślnie z myślą o Państwa różnych gustach, zapewniamy dostęp do obszernych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY