Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Mikołów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze, Ornontowice, Wyry.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wytworzył szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny oraz wytrzymały jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej sztandarowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – wyczekuje na Państwa !


W ostatnich latach dostrzega się gigantyczny wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, że nikogo nie powinno dziwić, jak przyzwoicie wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowomodnego, po tradycyjne – wszelkie style przystrajania wnętrz mieszkalnych będą imponującym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne do perfekcji odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najlepiej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest wobec tego ulubieńcem zarówno dekoratorów mieszkalnych wnętrz, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, dostosowując go do własnych potrzeb.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w prowadzonej przez nas szerokiej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, nienagannie nadające się do ulokowania na ścianie.

To dzisiejsza alternatywa dla klasycznych płytek oraz trzeba przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • fenomenalny i niesłychanie efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można znaleźć także w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe lub ewentualnie komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli należącą do nas ofertę również o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 6

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie po mistrzowsku nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich rozległym pozytywem jest fakt, że dajemy Państwu szansę polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy kolor.


Natomiast, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam bardzo przyjemnie móc przedstawić Państwo plusy tej interesującej opcji.


Posiadamy jeszcze dużo do zaproponowania !


Wspaniałym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. Żaden inny element wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, powiązanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są wyraziste, jednakże w tym miejscu pragniemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno nienagannie wkomponować w każdą szafę i do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność opisującej nas oferty wyraża się również tym, że nie jedynie sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, ale też prócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym troskać – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo oraz z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z naszej idealnej propozycji. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY