Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Zgierz.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Zgierz, Głowno, Ozorków, Aleksandrów Łódzki, Parzęczew, Stryków.


ZADZWOŃ TERAZ
536 737 197

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadnaturalnego. Już sam sposób, to właśnie dzięki jakiemu powstaje jest niezwykle ciekawy. To lekkość, transparentność i siła są własnościami, jakie pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w prowadzonej przez nas normalności. Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę, której istotą jest oczywiście nowoczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu opisać w ramach naszej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najpopularniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Godne wyodrębnienia będzie to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, dostają Państwo w interesującej cenie możliwość jego personalizacji. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół przestrzeni. Jeżeli chcą Państwo poznać znacznie więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Szukając interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic dziwacznego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • w rzeczy samej śliczne,
  • niesłychanie uniwersalne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak wiadomo są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując znakomitą jakość oraz fenomenalną odporność na wszystkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z opisującej nas propozycji zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Ponownie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeśli wyłącznie interesuje Państwa więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Niemniej jednak nie zawsze można odnaleźć te doskonale dostosowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim potrzebom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 5

Dane kontaktowe:

Modern Glass Usługi szklarskie
Ul. Św. Teresy 106A
91-341 Łódź

   536 737 197
  biuro@modernglass.pl
  www.modernglass.pl

NIP: 737 186 39 88
REGON: 101405279

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na indywidualne zlecenie, jakie Państwo oferujemy to artykuły:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, aby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to faktycznie serdecznie zachęcamy.


W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w naszej ogromnej ofercie szkła lakierowanego, które idealnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza idealna propozycja nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie zdumiewające, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udzielimy Państwu znacznie więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, celem kapitalnego dopasowania opcji do preferencji.


W tym miejscu jednakże zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli gra toczy się o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, zapewniamy dostęp do rozległych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na barwy znajdujące się w tych paletach, by odnaleźć własnego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w produktów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Klienta.


Jeżeli w następstwie tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy szukać dalej. W naszej klarownej szerokiej ofercie będzie wszystko, co niezbędne oraz to w ściśle mówiąc konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY