Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Miechów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Miechów, Charsznica, Gołcza, Kozłów, Książ Wielki, Racławice, Słaboszów.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że upłynęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny zarazem! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do naszego szklanego świata !


W minionych latach dostrzega się gigantyczny wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Nic niepokojącego, w końcu jest to materiał, jaki umie się znakomicie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza. Od nowoczesnego, po sztampowe – wszelkie style upiększania wnętrz mieszkalnych będą wspaniałym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne znakomicie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najodpowiedniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie chętnie eksperci, jak i kontrahenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej ogromnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność zaprezentować w należącej do nas ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, idealnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w następstwie tego do czynienia z opcją, jaka powoli odsyła do lamusa szablonową glazurę – i wypada przyznać, że robi to w sposób ogromnie praktyczny, oraz jakże designerski !


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz nadzwyczaj efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania własnych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odnaleźć też w prowadzonej przez nas ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe bądź komercyjne wnętrza.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 7

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Stworzona przez nas propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą najlepszą ofertę również o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

• lakierowane,
• hartowane.


W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie bez zarzutu nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich wielkim plusem jest fakt, że przynosimy Państwu możliwość polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy odcień.


Natomiast, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie doceniane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam nadzwyczaj przyjemnie móc przedstawić Państwo atuty tej interesującej opcji.


Posiadamy jeszcze dużo do zaoferowania !


Następna propozycja z naszej klarownej strony to lustra na indywidualne zlecenie, które znakomicie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny element wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i konkretne luster są oczywiste, jednak w tym miejscu pragniemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można nienagannie wkomponować w jakąkolwiek szafę i do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej idealnej oferty wyraża się też tym, że nie tylko sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, lecz również prócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednakże zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej profesjonalnej propozycji. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY