☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Nowy Dwór Mazowiecki.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Nowy Dwór Mazowiecki, Czosnów, Leoncin, Nasielsk, Pomiechówek, Zakroczym.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to doskonały materiał. Fascynuje w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność i siła są własnościami, które przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej idealnej zwyczajności. Stworzona przez nas propozycja opiera się naturalnie o dzisiejsze zastosowanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania współczesnych Klientów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu przedstawić w ramach naszej klarownej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wykorzystania – każdy znajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najpopularniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Zezwolimy sobie zaznaczyć w tym miejscu, iż nasza oferta to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w w gruncie rzeczy przekonującej cenie. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal powierzchni. Jeśli chcą Państwo zapoznać więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli typowe


Wypatrując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic osobliwego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • rzeczywiście śliczne,
  • bardzo uniwersalne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak rozumie się samo przez się są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta szablonowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując kapitalną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama rozkosz! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej oferty zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika towaru. Ponownie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeżeli wyłącznie intryguje Państwa więcej informacji na temat paneli Lacobel.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 2

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Mimo to nie zawsze można odnaleźć te do perfekcji dopasowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim oczekiwaniom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość zaprezentować lustra na wymiar, jakie wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, żeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to faktycznie serdecznie zachęcamy.


W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o produkty szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło więc zabraknąć w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie bezbłędnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas propozycja nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie pierwszorzędne, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udostępnimy Państwu więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, celem kapitalnego dopasowania opcji do preferencji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Zezwolimy sobie jednak rzucić trochę więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Umyślnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do wielkich możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Każdy, kto chociaż trochę interesował się swoistością tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są w samej rzeczy imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w produktów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeśli w następstwie tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada wypatrywać dalej. Nasza idealna propozycja zawiera wszystko, co najlepsze w tym temacie – co więcej w cenach, na które każdy ma prawo sobie pozwolić.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY