☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Radzyń Podlaski.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Radzyń Podlaski, Borki, Czemierniki, Kąkolewnica, Komarówka Podlaska, Ulan-Majorat, Wohyń.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to idealny surowiec. Już sam sposób, to właśnie dzięki któremu powstaje jest niesłychanie intrygujący. To lekkość, transparentność oraz siła są cechami, jakie pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w opisującej nas codzienności. Mamy przyjemność opisać Państwu ofertę, której istotą jest właśnie współczesny sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu opisać w ramach naszej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Warte wyodrębnienia jest to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, otrzymują Państwo w interesującej cenie możliwość jego personalizacji. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal powierzchni. Jeśli pragną Państwo poznać więcej faktów – służymy wsparciem.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się współczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic nadzwyczajnego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • nadzwyczaj estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak rozumie się samo przez się są koszmarem niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując renomowaną jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie pobrudzenia. Można nawet ogłosić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej idealnej propozycji zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika artykułu. Tu też zachęcamy do kontaktu – jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra powinny się odszukać w każdym domu – jest dobitne. Od czasu do czasu niemniej jednak nie ma się możliwości odnalezienia tych bezbłędnie dopasowanych w ramach masowo fabrykowanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim potrzebom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość zaprezentować lustra na indywidualne zamówienie, jakie wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 5

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zatroszczymy się o to, aby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to w gruncie rzeczy serdecznie zachęcamy.


W szerokiej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło wobec tego zabraknąć w prowadzonej przez nas ofercie szkła lakierowanego, które bez zarzutu się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza idealna oferta nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie pierwszorzędne, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udostępnimy Państwu więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, zamiarem doskonałego dopasowania opcji do preferencji.


Zezwolimy sobie niemniej jednak rzucić nieco więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Umyślnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do rozległych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na kolory znajdujące się w tych paletach, by znaleźć własnego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze nadmienić, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w towarów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Kontrahenta.


Jeśli w związku z tym szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wyszukiwać dalej. W naszej profesjonalnej ofercie będzie wszystko, co potrzebne i to w w rzeczy samej konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY