☎ 502 620 705 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Mońki.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Mońki, Goniądz, Jasionówka, Jaświły, Knyszyn, Krypno, Trzcianne.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny zarazem! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa!


Szklane ozdoby cieszą się ostatnimi czasy wyraźnie większą wziętością. Nic podejrzanego, w końcu jest to materiał, jaki umie się do perfekcji wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza domu. Od współczesnego, po schematyczne – wszelkie style dekorowania wnętrz mieszkalnych będą doskonałym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne po mistrzowsku odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najodpowiedniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w związku z tym ulubieńcem zarówno dekoratorów mieszkalnych wnętrz, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, dostosowując go do własnych wymogów.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas ogromnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w naszej klarownej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasem tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bowiem panele szklane, do perfekcji nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy więc do czynienia z opcją, jaka pomału odsyła do lamusa sztampową glazurę – oraz trzeba przyznać, że robi to w sposób niezwykle wygodny, i jakże designerski!


Wybrane plusy szkła Lacobel:
• fenomenalny oraz niezwykle efektowny wygląd,
• szansa spersonalizowania własnych nadruków na szkle,
• łatwość utrzymania w czystości,
• gładka nawierzchnia – nieobecność fug.


Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odszukać też w naszej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe bądź też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione oferty są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w maksymalny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas ofertę też o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które perfekcyjnie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 2

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Tudzież, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezwykle przyjemnie móc pokazać Państwo zalety tej interesującej opcji.


Nasza idealna propozycja – jeszcze więcej do wyboru!


Kolejna propozycja z należącej do nas witryny to lustra na indywidualne zamówienie, jakie znakomicie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są wyraziste, jednak w tym miejscu chcemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można nienagannie wcielić w każdą szafę i do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość należącej do nas oferty wyraża się również tym, że nie tylko sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda strojne, jednak także oprócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Mimo to zamawiając je u nas nie należy się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się należącej do nas bogatej ogromnej ofercie. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY