☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Wołomin.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Dąbrówka, Jadów, Klembów, Poświętne, Radzymin, Strachówka, Tłuszcz.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś magicznego. Już sam sposób, dzięki któremu powstaje jest niezmiernie interesujący. To lekkość, transparentność oraz siła są własnościami, jakie przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w należącej do nas normalności. Nasza idealna propozycja opiera się oczywiście o dzisiejsze wykorzystanie szkła w odpowiedzi na wymagania współczesnych Klientów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu opisać w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najlepszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najpopularniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Godne podkreślenia jest to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, dostają Państwo w interesującej cenie możliwość jego personalizacji. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół przestrzeni. Po znacznie więcej szczegółów – zapraszamy do kontaktu.


Szkło Lacobel – inne niż wszystkie


Wypatrując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

To niezwykle charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz pokaźniejszą popularnością.


Nic niepokojącego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • niezmiernie estetyczne,
  • niezwykle uniwersalne,
  • łatwe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są marą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując oszałamiającą jakość oraz fenomenalną odporność na wszelkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej idealnej propozycji zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Tutaj także zachęcamy do kontaktu – jeśli chcą Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra muszą się odszukać w każdym domu – jest klarowne. Jednakże nie zawsze wolno odkryć te bezbłędnie dostosowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim wymaganiom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 0

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na indywidualne zlecenie, które Państwo proponujemy to towary:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zatroszczymy się o to, aby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, ażeby skontaktować się z nami i zlecić wykonanie takich luster – najlepszych pod każdym względem.


W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy profesjonalistami w dyscyplinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które nienagannie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza idealna propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie idealne, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udzielimy Państwu znacznie więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, zamiarem doskonałego stosowności opcji do preferencji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

W tym miejscu jednak pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli gra toczy się o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa różnych gustach, zapewniamy dostęp do dużych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Wystarczy spojrzeć raz na kolory znajdujące się w tych paletach, by odnaleźć własnego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w produktów – w trosce o pełną satysfakcję każdego naszego Konsumenta.


Jeśli więc szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada poszukiwać dalej. Nasza idealna oferta obejmuje wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na które każdy ma prawo sobie pozwolić.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY