☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Grójec.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Grójec, Belsk Duży, Błędów, Chynów, Goszczyn, Jasieniec, Mogielnica, Nowe Miasto nad Pilicą, Pniewy, Warka.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że minęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której sztandarowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy wyraźnie większą renomą. Nic wątpliwego, w ostateczności jest to materiał, który umie się bezbłędnie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od współczesnego, po sztampowe – wszelkie style upiększania mieszkalnych wnętrz będą perfekcyjnym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najlepiej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w następstwie tego ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak i właścicieli domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, dostosowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej ogromnej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w naszej idealnej ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już niekiedy tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bo panele szklane, idealnie nadające się do umieszczenia na ścianie.
Mamy wobec tego do czynienia z opcją, jaka pomału odsyła do lamusa sztampową glazurę – i wypada przyznać, że robi to w sposób niesłychanie praktyczny, oraz jakże designerski!


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz nadzwyczaj efektowny wygląd,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odnaleźć również w naszej idealnej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe bądź komercyjne wnętrza.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 6

Dane kontaktowe:

Marta Pietrzykowska F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w optymalny sposób poszerzyli naszą klarowną propozycję także o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie doskonale nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że można zdobyć niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Jednakowoż, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezmiernie przyjemnie zdołać zademonstrować Państwo plusy tej interesującej opcji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Nasza idealna oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Doskonałym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. To połączenie zalet powiązanych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest faktycznie imponujące. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są dosadne, niemniej jednak w tym miejscu pragniemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno idealnie wcielić w jakąkolwiek szafę i do każdej łazienki.


Złożoność naszej idealnej oferty wyraża się też tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda strojne, ale także prócz sprzedaży, zapewniamy i montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednak zamawiając je u nas nie należy się tym martwić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się naszej profesjonalnej bogatej ogromnej ofercie. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY