Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle województwo łódzkie.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, Lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele Lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż.

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że upłynęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały równocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej sztandarowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa!


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy widocznie większą wziętością. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, iż nikogo nie powinno dziwować, jak dobrze wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowoczesnego, po tradycyjne – wszystkie style ozdabiania wnętrz mieszkalnych będą imponującym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne po mistrzowsku odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najprzyzwoiciej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

 • łazienka,
 • kuchnia,
 • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z rozkoszą fachowcy, jak i konsumenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Nic ekstrawaganckiego – w końcu szkło Lacobel jest:

 • w samej rzeczy ładne,
 • bardzo uniwersalne,
 • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując olśniewającą jakość i fenomenalną odporność na wszystkie zabrudzenia. Wolno nawet ogłosić, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z prowadzonej przez nas oferty zyskują Państwo także możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Ponownie, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeżeli wyłącznie intryguje Państwa więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Niemniej jednak nie zawsze można znaleźć te znakomicie zaadaptowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim potrzebom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na wymiar, które Państwo oferujemy to towary:

 • dopracowane,
 • najwyższej jakości,
 • solidne i wytrzymałe.

Zadbamy o to, żeby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, aby skontaktować się z nami oraz powierzyć wykonanie takich luster – bardzo dobrych pod każdym względem.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 5

Dane kontaktowe:

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w opisującej nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie idealnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Stworzona przez nas propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie perfekcyjne, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie zapytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na dowolne wątpliwości.


W tym miejscu jednak zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli gra toczy się o szkło lakierowane. Umyślnie z myślą o Państwa różnych gustach, dajemy dostęp do ogromnych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie.


Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

 • ral,
 • ica,
 • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na kolory znajdujące się w tych paletach, by odszukać swojego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w artykułów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Klienta.


Jeżeli w takim razie szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba szukać dalej. W opisującej nas ogromnej ofercie jest wszystko, co niezbędne i to w w gruncie rzeczy konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY