☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Kraśnik.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Kraśnik, Annopol, Dzierzkowice, Gościeradów, Szastarka, Trzydnik Duży, Urzędów, Wilkołaz, Zakrzówek.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to godny podziwu materiał. Już sam sposób, to naturalnie dzięki jakiemu powstaje jest niesłychanie fascynujący. Kochamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, albowiem dają nam poczucie lekkości, czystości i doskonałości. Mimo to to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w prowadzonej przez nas codzienności. Nasza propozycja opiera się oczywiście o nowoczesne wykorzystanie szkła w odpowiedzi na wymagania współczesnych Kontrahentów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu zaprezentować w ramach naszej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Warte podkreślenia jest to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, dostają Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół przestrzeni. Jeśli chcą Państwo zapoznać znacznie więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Wypatrując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To ogromnie charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to pokaźniejszą popularnością.


Nic ekscentrycznego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • w gruncie rzeczy piękne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są zmorą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta szablonowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując imponującą jakość oraz fenomenalną odporność na wszelkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama rozkosz! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej oferty zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika towaru. Ponownie, gorąco zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeśli jedynie interesuje Państwa więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Czasami jednakże nie ma się możliwości odszukania tych idealnie dopasowanych w ramach masowo wytwarzanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim oczekiwaniom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność przedstawić lustra na indywidualne zlecenie, jakie wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Zadbamy o to, żeby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to naprawdę serdecznie zachęcamy.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 0

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło wobec tego zabraknąć w opisującej nas ofercie szkła lakierowanego, które znakomicie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Stworzona przez nas propozycja nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znamienite, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udzielimy Państwu więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, celem wspaniałego dopasowania opcji do preferencji.


W tym miejscu jednak pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, dajemy dostęp do znacznych możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto choć odrobinę interesował się specyfiką tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są faktycznie imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w towarów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Konsumenta.


Jeżeli w związku z tym szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wypatrywać dalej. W opisującej nas ogromnej ofercie będzie wszystko, co wymagane oraz to w ściśle mówiąc konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY