Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Choszczno.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Choszczno, Bierzwnik, Drawno, Krzęcin, Pełczyce, Recz.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że minęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny oraz wytrzymały równocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do naszego szklanego świata !


Szklane ozdoby cieszą się ostatnimi czasy ewidentnie większą popularnością. Nic dziwacznego, w ostateczności jest to materiał, jaki potrafi się perfekcyjnie wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza. Od nowomodnego, po sztampowe – wszystkie style upiększania wnętrz będą cudownym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne bezbłędnie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najodpowiedniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest więc ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak oraz właścicieli domów – wszyscy w swoisty sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, dostosowując go do własnych pragnień.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas ogromnej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w należącej do nas szerokiej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, nienagannie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy wobec tego do czynienia z alternatywą, która pomału odsyła do lamusa szablonową glazurę – i trzeba przyznać, że robi to w sposób niesłychanie praktyczny, oraz jakże designerski !


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • dopracowany i jedyny w swoim rodzaju design,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odkryć również w prowadzonej przez nas ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe bądź też komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas oferta to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione oferty są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w perfekcyjny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas ofertę też o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 8

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które do perfekcji nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać nieomalże dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Natomiast, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niesłychanie przyjemnie zdołać przedstawić Państwo atuty tej interesującej opcji.


Stworzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru !


Kolejna propozycja z prowadzonej przez nas strony to lustra na wymiar, jakie doskonale nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet powiązanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest w rzeczy samej imponujące. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są wyraziste, jednak w tym miejscu pragniemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które można perfekcyjnie wcielić w każdą szafę oraz do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość opisującej nas oferty wyraża się też tym, że nie tylko sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda strojne, jednak także prócz sprzedaży, zapewniamy i montaż. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie należy się tym troskać – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z prowadzonej przez nas oferty. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY