☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Białobrzegi.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Białobrzegi, Promna, Radzanów, Stara Błotnica, Stromiec, Wyśmierzyce.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś magicznego. Już sam sposób, to właśnie dzięki któremu powstaje jest nadzwyczaj atrakcyjny. Uwielbiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, albowiem dają nam poczucie lekkości, schludności oraz perfekcji. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej idealnej codzienności. Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę, jakiej istotą jest właśnie dzisiejszy sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu zaprezentować w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego zagospodarowania – każdy odnajdzie na nie swój własny sposób.


Najpopularniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Pozwolimy sobie podkreślić w tym miejscu, iż nasza idealna propozycja to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w de facto osiągalnej cenie. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny szczegół powierzchni. Jeśli pragną Państwo zapoznać znacznie więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Szukając interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic ekscentrycznego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • nadzwyczaj estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując oszałamiającą jakość i fenomenalną odporność na wszelkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama uciecha! Decydując się na szkło Lacobel z naszej idealnej propozycji zyskują Państwo też szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika towaru. Ponownie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeśli tylko intryguje Państwa znacznie więcej informacji na temat paneli Lacobel.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 7

Dane kontaktowe:

MARTA PIETRZYKOWSKA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra powinny się odnaleźć w każdym domu – jest dosadne. Jednakże nie zawsze można znaleźć te nienagannie dopasowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim wymaganiom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość opisać lustra na indywidualne zlecenie, jakie wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zadbamy o to, żeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, którego całkowitą częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to faktycznie serdecznie zachęcamy.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o produkty szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło w następstwie tego zabraknąć w należącej do nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, które nienagannie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza propozycja nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie świetne, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udostępnimy Państwu więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, celem świetnego dopasowania opcji do preferencji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Zezwolimy sobie jednakże rzucić trochę więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Celowo z myślą o Państwa rozmaitych gustach, zapewniamy dostęp do rozległych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Każdy, kto choć trochę intrygował się szczególnością tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są w istocie imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze nadmienić, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym pomiar) w/w towarów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Konsumenta.


Jeśli w następstwie tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada szukać dalej. W należącej do nas ogromnej ofercie będzie wszystko, co niezbędne i to w de facto konkurencyjnych cenach.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY