☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Lipsko.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Lipsko, Chotcza, Ciepielów, Rzeczniów, Sienno, Solec nad Wisłą.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to godny podziwu surowiec. Oszałamia w każdym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność i siła są własnościami, które pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej idealnej powszedniości. Nasza idealna oferta opiera się naturalnie o dzisiejsze wykorzystanie szkła w odpowiedzi na wymagania dzisiejszych Kontrahentów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu opisać w ramach opisującej nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych typu szafa. Warte podkreślenia będzie to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, dostają Państwo w interesującej cenie możliwość jego personalizacji. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element przestrzeni. Po znacznie więcej szczegółów – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.


Szkło Lacobel – inne aniżeli typowe


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

To niesłychanie charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz znacznie większą popularnością.


Nic dziwacznego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • rzeczywiście piękne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując olśniewającą jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama radość! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas oferty zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Ponownie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeżeli wyłącznie intryguje Państwa znacznie więcej informacji na temat paneli Lacobel.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 5

Dane kontaktowe:

MARTA PIETRZYKOWSKA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Czasem jednak nie ma się możliwości znalezienia tych idealnie dopasowanych w ramach masowo wytwarzanych propozycji. My wychodzimy naprzeciw takim potrzebom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy radość opisać lustra na indywidualne zamówienie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne oraz wytrzymałe.

Zadbamy o to, żeby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, którego integralną częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to naprawdę serdecznie zachęcamy.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło więc zabraknąć w należącej do nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które idealnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doborowe, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie pytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek niepewności.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Pozwolimy sobie jednakże rzucić nieco więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Celowo z myślą o Państwa rozmaitych gustach, zapewniamy dostęp do ogromnych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Wystarczy spojrzeć raz na barwy znajdujące się w tych paletach, by odnaleźć własnego faworyta. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wtrącić, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w produktów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Klienta.


Jeżeli w związku z tym szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba szukać dalej. Stworzona przez nas oferta zawiera wszystko, co perfekcyjne w tym temacie – co więcej w cenach, na które każdy może sobie pozwolić.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY