Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Szamotuły.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Szamotuły, Obrzycko, Duszniki, Kaźmierz, Ostroróg, Pniewy, Wronki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny oraz wytrzymały jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa !


W minionych latach dostrzega się gigantyczny wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, że nikogo nie powinno dziwić, jak przyzwoicie wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowomodnego, po stereotypowe – wszelkie style upiększania mieszkalnych wnętrz będą wspaniałym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne po mistrzowsku odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najporządniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w następstwie tego ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak i właścicieli domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielozadaniowy charakter, przystosowując go do własnych wymogów.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W opisującej nas ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w naszej ogromnej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, bezbłędnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy w następstwie tego do czynienia z alternatywą, która pomału odsyła do lamusa stereotypową glazurę – i trzeba przyznać, że robi to w sposób niezmiernie wygodny, oraz jakże designerski !


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz niezwykle efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można znaleźć również w naszej idealnej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę urządzając domowe lub też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione oferty są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w maksymalny sposób poszerzyli naszą przejrzystą propozycję także o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 9

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie bez zarzutu nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Natomiast, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Nasza idealna oferta – jeszcze więcej do wyboru !


Olśniewającym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. Żaden inny element wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są dosadne, jednak w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można nienagannie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o każdy pojedynczy aspekt zadowolenia naszych Kontrahentów, skutkiem tego dbając o sprzedaż, myślimy także o zapewnieniu odpowiedniego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie należy się tym martwić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z opisującej nas oferty. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY