☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Oława.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Oława, Domaniów, Jelcz-Laskowice.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadnaturalnego. Olśniewa w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność i siła są własnościami, które pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w należącej do nas codzienności. Mamy radość przedstawić Państwu propozycję, której istotą jest oczywiście współczesny sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu opisać w ramach prowadzonej przez nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Pozwolimy sobie zaznaczyć w tym miejscu, że stworzona przez nas propozycja to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w naprawdę dogodnej cenie. Odpowiednio nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny element przestrzeni. Jeżeli chcą Państwo zapoznać znacznie więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Wypatrując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic paradoksalnego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • niesłychanie estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są zmorą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując kapitalną jakość i fenomenalną odporność na wszystkie pobrudzenia. Można nawet zakomunikować, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas oferty zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika towaru. Ponownie, uprzejmie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeżeli tylko interesuje Państwa więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się odnaleźć w dowolnym domu – jest klarowne. Czasem niemniej jednak nie ma się możliwości odnalezienia tych bezbłędnie dopasowanych w ramach masowo wytwarzanych propozycji. My wychodzimy naprzeciwko takim oczekiwaniom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zamówienie, jakie Państwo oferujemy to produkty:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 10

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zadbamy o to, ażeby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to właściwie serdecznie zachęcamy.


W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w należącej do nas ogromnej ofercie szkła lakierowanego, jakie idealnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie zdumiewające, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udzielimy Państwu znacznie więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, celem świetnego dopasowania opcji do preferencji.


Pozwolimy sobie jednakże rzucić nieco więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Celowo z myślą o Państwa różnych gustach, zapewniamy dostęp do ogromnych możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto choć trochę interesował się swoistością tych palet, wie że są w zasadzie imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w artykułów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Kontrahenta.


Jeśli więc szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wypatrywać dalej. W należącej do nas szerokiej ofercie będzie wszystko, co niezbędne i to w faktycznie konkurencyjnych cenach.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY