Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Pleszew.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Pleszew, Chocz, Czermin, Dobrzyca, Gizałki, Gołuchów.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że przeminęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny w tym samym czasie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa !


Szklane dekoracje cieszą się ostatnimi czasy wyraźnie większą wziętością. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, że nikogo nie powinno zadziwiać, jak porządnie wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowomodnego, po tradycyjne – wszelkie style dekorowania wnętrz będą perfekcyjnym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne po mistrzowsku odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najprzyzwoiciej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dostosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem specjaliści, jak i konsumenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej klarownej szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność opisać w naszej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, doskonale nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w następstwie tego do czynienia z alternatywą, która powoli odsyła do lamusa tradycyjną glazurę – oraz trzeba przyznać, że robi to w sposób niezmiernie wygodny, i jakże designerski !


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz bardzo efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można odszukać też w naszej klarownej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe lub też komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Nasza oferta to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli naszą najlepszą propozycję także o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 1

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie znakomicie nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno zdobyć niemal dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Tudzież, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie ogromnie respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszystkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


Mamy jeszcze dużo do zaoferowania !


Kolejna propozycja z naszej klarownej witryny to lustra na indywidualne zamówienie, które bardzo dobrze nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet powiązanych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest w istocie imponujące. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są wyraźne, jednak w tym miejscu chcemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno nienagannie wcielić w jakąkolwiek szafę oraz do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o jakikolwiek pojedynczy atrybut zadowolenia naszych Kontrahentów, w następstwie tego doglądając o sprzedaż, myślimy także o zapewnieniu poprawnego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY