☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Parczew.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Parczew, Dębowa Kłoda, Jabłoń, Milanów, Podedwórze, Siemień, Sosnowica.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś czarodziejskiego. Olśniewa w każdym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Uwielbiamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, czystości oraz perfekcji. Niemniej jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w naszej idealnej codzienności. Stworzona przez nas oferta opiera się oczywiście o nowoczesne zastosowanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania współczesnych Klientów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu opisać w ramach naszej idealnej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego zagospodarowania – każdy odnajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najpopularniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Godne wyodrębnienia będzie to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, otrzymują Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element powierzchni. Po znacznie więcej szczegółów – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z atrakcyjnym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się współczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic ekstrawaganckiego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • rzeczywiście piękne,
  • nadzwyczaj uniwersalne,
  • proste w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując oszałamiającą jakość i fenomenalną odporność na wszelkie zabrudzenia. Można nawet oznajmić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas propozycji zyskują Państwo również szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika produktu. Ponownie, zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeżeli tylko intryguje Państwa znacznie więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się znaleźć w każdym domu – jest oczywiste. Mimo to nie zawsze wolno odkryć te po mistrzowsku dopasowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim wymaganiom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność zaprezentować lustra na wymiar, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 6

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zadbamy o to, ażeby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Ufamy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, by skontaktować się z nami oraz powierzyć wykonanie takich luster – najlepszych pod każdym względem.


W ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy fachowcami w dyscyplinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło wobec tego zabraknąć w naszej ogromnej ofercie szkła lakierowanego, jakie doskonale się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znakomite, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie zapytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na dowolne wątpliwości.


W tym miejscu niemniej jednak pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli gra toczy się o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, dajemy dostęp do obszernych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż odrobinę intrygował się specyfiką tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są naprawdę imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w towarów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeżeli wobec tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy wyszukiwać dalej. Nasza oferta obejmuje wszystko, co najlepsze w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na które każdy ma prawo sobie zezwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY