Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Rybnik.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Rybnik, Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Świerklany.


ZADZWOŃ TERAZ
691 952 906

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Gorąco zapraszamy do naszego szklanego świata !


W minionych latach dostrzega się kolosalny wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, że nikogo nie powinno zdumiewać, jak prawidłowo wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowoczesnego, po sztampowe – wszelkie style przystrajania wnętrz mieszkalnych będą idealnym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne bez zarzutu odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najprawidłowiej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w następstwie tego ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, dostosowując go do własnych potrzeb.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w naszej idealnej szerokiej ofercie. Być może Państwo spotkali już od czasu do czasu tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to bowiem panele szklane, perfekcyjnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy więc do czynienia z opcją, jaka powoli odsyła do lamusa szablonową glazurę – oraz trzeba przyznać, że robi to w sposób bardzo wygodny, i jakże designerski !


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikalny image,
  • możliwość spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odkryć także w należącej do nas ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe czy też komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Nasza propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione oferty są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w maksymalny sposób poszerzyli naszą najlepszą ofertę także o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 1

Dane kontaktowe:

Paweł Wita
Ul. Wolności 15
44-323 Połomia

   691 952 906
  biuro.glassproject@gmail.com
  www.obraznaszkle.pl

NIP: 6472564948
REGON: 369482728

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które perfekcyjnie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich obszernym walorem jest fakt, iż dajemy Państwu możliwość polakierowania szkła właściwie na dowolny możliwy kolor.


Natomiast, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Prowadzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru !


Następna propozycja z należącej do nas witryny to lustra na wymiar, jakie perfekcyjnie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet powiązanych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest w rzeczy samej imponujące. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są wyraźne, jednakże w tym miejscu chcemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno bezbłędnie wcielić w jakąkolwiek szafę oraz do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o każdy pojedynczy atrybut zadowolenia naszych Konsumentów, wobec tego doglądając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu dobrego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie trzeba się tym martwić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, aby przyjrzeć się naszej idealnej bogatej ofercie. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY