Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Jędrzejów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Jędrzejów, Imielno, Małogoszcz, Nagłowice, Oksa, Sędziszów, Słupia, Sobków, Wodzisław.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że minęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały i tak delikatny jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Gorąco zapraszamy do naszego szklanego świata!


W ostatnich latach dostrzega się kolosalny wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, iż nikogo nie powinno zadziwiać, jak dobrze wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowoczesnego, po schematyczne – wszelkie style dekorowania wnętrz mieszkalnych będą świetnym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne perfekcyjnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najprawidłowiej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w takim razie ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak oraz posiadaczy domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, dostosowując go do własnych pragnień.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W opisującej nas ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w należącej do nas ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już niekiedy tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to bo panele szklane, doskonale nadające się do ulokowania na ścianie.


To dzisiejsza alternatywa dla klasycznych płytek i trzeba przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikalny image,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odnaleźć także w naszej idealnej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe lub też komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas oferta to jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą ofertę też o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie znakomicie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich kolosalnym pozytywem jest fakt, że dajemy Państwu możliwość polakierowania szkła właściwie na dowolny możliwy odcień.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 5

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Tudzież, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Nasza propozycja – jeszcze więcej do wyboru!


Olśniewającym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na zamówienie. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są dosadne, jednak w tym miejscu pragniemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można perfekcyjnie wcielić w jakąkolwiek szafę oraz do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość należącej do nas oferty wyraża się też tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda ozdobne, jednakowoż także oprócz sprzedaży, gwarantujemy i montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednakże zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się naszej idealnej bogatej szerokiej ofercie. Jeżeli pojawią się jakieś dodatkowe zapytania – jesteśmy do dyspozycji.

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY