Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Pińczów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Pińczów, Kije, Działoszyce, Michałów, Złota.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś nadprzyrodzonego. Olśniewa w każdym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. Lubimy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, bo dają nam poczucie lekkości, schludności i doskonałości. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej codzienności. Mamy radość przedstawić Państwu ofertę, jakiej istotą jest oczywiście nowoczesny sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu zaprezentować w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Zezwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, iż nasza propozycja to szansa skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w ściśle mówiąc przystępnej cenie. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element powierzchni. Po znacznie więcej szczegółów – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To nadzwyczaj specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz znacznie większą popularnością.


Nic wątpliwego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • rzeczywiście śliczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta schematycznymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując renomowaną jakość oraz fenomenalną odporność na wszelkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama radość! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas oferty zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika artykułu. Tu także zachęcamy do kontaktu – jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Jednak nie zawsze wolno odnaleźć te idealnie zaadaptowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciwko takim potrzebom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zamówienie, jakie Państwo oferujemy to artykuły:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 4

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zatroszczymy się o to, żeby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, żeby skontaktować się z nami oraz powierzyć wykonanie takich luster – doskonałych pod każdym względem.


W ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło w takim razie zabraknąć w naszej idealnej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie do perfekcji się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znamienite, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udostępnimy Państwu znacznie więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, celem idealnego stosowności opcji do preferencji.


Zezwolimy sobie jednak rzucić trochę więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Celowo z myślą o Państwa rozmaitych gustach, zapewniamy dostęp do ogromnych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż odrobinę intrygował się specyfiką tych palet, wie że są naprawdę imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze nadmienić, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym pomiar) w/w towarów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeśli więc szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba wypatrywać dalej. Stworzona przez nas oferta zawiera wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na które każdy ma okazję sobie zezwolić.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY