☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Zamość.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Zamość, Adamów, Grabowiec, Komarów-Osada, Krasnobród, Łabunie, Miączyn, Nielisz, Radecznica, Sitno, Skierbieszów, Stary Zamość, Sułów, Szczebrzeszyn, Zwierzyniec.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś magicznego. Fascynuje w dowolnym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność oraz siła są cechami, jakie pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednakże to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej profesjonalnej powszedniości. Mamy radość opisać Państwu ofertę, której istotą jest naturalnie dzisiejszy sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie chcemy Państwu zaprezentować w ramach naszej oferty jest tego najlepszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy znajdzie na nie swój osobisty sposób.


Najpopularniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Zezwolimy sobie uwydatnić w tym miejscu, iż stworzona przez nas propozycja to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w w istocie przekonującej cenie. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal przestrzeni. Po znacznie więcej szczegółów – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż wszystkie


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic wątpliwego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • w rzeczywistości śliczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując imponującą jakość i ponadprzeciętną odporność na wszelkie zabrudzenia. Można nawet stwierdzić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej propozycji zyskują Państwo także możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Ponownie, uprzejmie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeśli tylko interesuje Państwa więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, że lustra muszą się odnaleźć w każdym mieszkaniu – jest dobitne. Nieraz jednakże nie ma się możliwości odszukania tych doskonale dopasowanych w ramach masowo wytwarzanych propozycji. My wychodzimy naprzeciw takim oczekiwaniom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 7

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Mamy radość zaprezentować lustra na zamówienie, jakie wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, żeby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Mamy cichą nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej sprawie, do czego to właściwie serdecznie zachęcamy.


W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy fachowcami w dyscyplinie szkła, nie ulega wątpliwości. Nie mogło wobec tego zabraknąć w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które perfekcyjnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Prowadzona przez nas oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie perfekcyjne, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udzielimy Państwu więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, intencją kapitalnego stosowności opcji do preferencji.W tym miejscu jednak pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeśli gra toczy się o szkło lakierowane. Umyślnie z myślą o Państwa różnych gustach, dajemy dostęp do znacznych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na kolory znajdujące się w tych paletach, by odszukać swojego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w artykułów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Konsumenta.


Jeśli w następstwie tego szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy poszukiwać dalej. W naszej klarownej ofercie będzie wszystko, co wymagane i to w w istocie konkurencyjnych cenach.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY