☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Ryki.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Ryki, Dęblin, Kłoczew, Nowodwór, Stężyca, Ułęż.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to perfekcyjny materiał. Już sam sposób, dzięki jakiemu powstaje jest niezmiernie atrakcyjny. To lekkość, transparentność oraz siła są cechami, które przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Mimo to to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej idealnej normalności. Mamy radość przedstawić Państwu propozycję, jakiej istotą jest właśnie nowoczesny sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu zaprezentować w ramach naszej idealnej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy odnajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najatrakcyjniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Pozwolimy sobie oznaczyć w tym miejscu, iż nasza oferta to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła ozdobnego w w gruncie rzeczy dogodnej cenie. Właściwie nieomalże dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal powierzchni. Po znacznie więcej szczegółów – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli tradycyjne


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się współczesnemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic paradoksalnego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • niezwykle estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując fenomenalną jakość i fenomenalną odporność na wszystkie pobrudzenia. Wolno nawet zakomunikować, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej propozycji zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Ponownie, gorąco zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeżeli wyłącznie interesuje Państwa więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Nieraz jednak nie ma się możliwości znalezienia tych perfekcyjnie dopasowanych w ramach masowo produkowanych propozycji. My wychodzimy naprzeciwko takim wymaganiom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 9

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Mamy przyjemność przedstawić lustra na indywidualne zamówienie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, ażeby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, jakiego ogólną częścią się staną. Ufamy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, by skontaktować się z nami i powierzyć wykonanie takich luster – najlepszych pod każdym względem.


W ogromnej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło w związku z tym zabraknąć w naszej idealnej ogromnej ofercie szkła lakierowanego, jakie idealnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza oferta nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie zdumiewające, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie pytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek wątpliwości.


Zezwolimy sobie jednak rzucić nieco więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, dajemy dostęp do rozległych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż trochę intrygował się szczególnością tych palet, wie że są ściśle mówiąc imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze nadmienić, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym pomiar) w/w artykułów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego naszego Kontrahenta.


Jeżeli w takim razie szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba szukać dalej. Nasza propozycja zawiera wszystko, co najlepsze w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na które każdy ma okazję sobie pozwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY