Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Sopot.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Sopot.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny w tym samym czasie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej sztandarowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa!


W ostatnich latach widać kolosalny wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Nic dziwnego, w końcu jest to materiał, który potrafi się bez zarzutu wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza domu. Od współczesnego, po szablonowe – wszystkie style przystrajania mieszkalnych wnętrz będą imponującym tłem dla tego typu dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne bez zarzutu odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najpoprawniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie chętnie fachowcy, jak i klienci prywatni.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w naszej idealnej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, nienagannie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy więc do czynienia z alternatywą, jaka powoli odsyła do lamusa szablonową glazurę – i trzeba przyznać, że robi to w sposób niezwykle praktyczny, oraz jakże designerski!


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikalny design,
  • szansa spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odkryć również w naszej profesjonalnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę aranżując domowe czy też komercyjne wnętrza domu.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 2

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Prowadzona przez nas oferta to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej wymienione propozycje są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w optymalny sposób poszerzyli naszą propozycję również o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które znakomicie nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich kolosalnym plusem jest fakt, iż zapewniamy Państwu możliwość polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy odcień.


Natomiast, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niesłychanie doceniane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niesłychanie miło móc zademonstrować Państwo zalety tej interesującej alternatywy.


Mamy jeszcze wiele do zaoferowania!


Następna propozycja z prowadzonej przez nas witryny to lustra na zamówienie, jakie świetnie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet powiązanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest faktycznie imponujące. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są oczywiste, jednakże w tym miejscu chcemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można nienagannie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość naszej idealnej propozycji wyraża się również tym, że nie tylko sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda strojne, ale także oprócz sprzedaży, zapewniamy i montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie wypada się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo oraz z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z prowadzonej przez nas oferty. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek ponadprogramowe zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY