☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Puławy.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Puławy, Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Wąwolnica, Żyrzyn.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to idealny materiał. Oszałamia w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność i siła są cechami, jakie przyciągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej powszedniości. Stworzona przez nas propozycja opiera się oczywiście o dzisiejsze zastosowanie szkła w odpowiedzi na wymagania dzisiejszych Kontrahentów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu opisać w ramach naszej klarownej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest praktycznie niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy odnajdzie na nie swój własny sposób.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Warte wyodrębnienia będzie to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, dostają Państwo w interesującej cenie możliwość jego personalizacji. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół przestrzeni. Jeżeli chcą Państwo poznać znacznie więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż typowe


Szukając intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To ogromnie charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnością.


Nic dziwacznego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • niezwykle estetyczne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w pielęgnacji.

Nie posiada fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są zmorą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta standardowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując zachwycającą jakość i ponadprzeciętną odporność na wszelkie zabrudzenia. Można nawet oznajmić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z opisującej nas oferty zyskują Państwo też możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika artykułu. Ponownie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeśli jedynie intryguje Państwa znacznie więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Jednakże nie zawsze wolno znaleźć te znakomicie zaadaptowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim oczekiwaniom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na indywidualne zlecenie, jakie Państwo oferujemy to towary:

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, żeby zdawały się być jednością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to rzeczywiście serdecznie zachęcamy.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 5

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W szerokiej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeśli chodzi o towary szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło więc zabraknąć w opisującej nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które bezbłędnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza idealna propozycja nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doborowe, jeśli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie zapytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek niepewności.


Pozwolimy sobie niemniej jednak rzucić trochę więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Umyślnie z myślą o Państwa różnych gustach, zapewniamy dostęp do ogromnych możliwości, jeśli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertęszkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY