Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Staszów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Staszów, Bogoria, Łubnice, Oleśnica, Osiek, Połaniec, Rytwiany, Szydłów.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że minęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa!


Szklane ozdoby cieszą się ostatnimi czasy widocznie większą popularnością. Mamy do czynienia z tak wielozadaniowym materiałem, że nikogo nie powinno zadziwiać, jak porządnie wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od współczesnego, po tradycyjne – wszelkie style upiększania wnętrz będą doskonałym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne bezbłędnie odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najlepiej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie ochoczo specjaliści, jak i klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej klarownej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w należącej do nas szerokiej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, idealnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy wobec tego do czynienia z opcją, która powoli odsyła do lamusa schematyczną glazurę – i wypada przyznać, że robi to w sposób bardzo praktyczny, i jakże designerski!


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz niezwykle efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania własnych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odszukać również w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę urządzając domowe bądź też komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w perfekcyjny sposób poszerzyli opisującą nas propozycję też o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 8

Dane kontaktowe:

MARCINIAK 2
   502 620 705
  marciniak2@op.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7991813847
REGON: 140277121

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie bezbłędnie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno zdobyć niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Tudzież, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj respektowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego współczesnego rozwiązania.


Mamy jeszcze wiele do zaoferowania!


Kolejna propozycja z opisującej nas witryny to lustra na indywidualne zlecenie, jakie nienagannie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, powiązanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz rzeczowe luster są dosadne, jednakże w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno nienagannie wkomponować w jakąkolwiek szafę i do jakiejkolwiek toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność naszej idealnej propozycji wyraża się również tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, jednakowoż też oprócz sprzedaży, gwarantujemy oraz montaż. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Mimo to zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się prowadzonej przez nas bogatej szerokiej ofercie. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY