Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Świętochłowice.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Świętochłowice.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że przeminęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny w tym samym czasie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa !


W ostatnich latach dostrzega się kolosalny wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, że nikogo nie powinno dziwować, jak prawidłowo wpasowuje się w każdą aranżację. Od współczesnego, po stereotypowe – wszelkie style dekorowania mieszkalnych wnętrz będą doskonałym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne bezbłędnie odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najporządniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest więc ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak i posiadaczy domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, przystosowując go do własnych wymogów.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej szerokiej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność opisać w opisującej nas ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już w pewnych sytuacjach tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to albowiem panele szklane, bezbłędnie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w takim razie do czynienia z alternatywą, jaka powoli odsyła do lamusa schematyczną glazurę – i trzeba przyznać, że robi to w sposób niezwykle wygodny, i jakże designerski !


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikalny image,
  • szansa spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno znaleźć również w należącej do nas ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę urządzając domowe czy też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Nasza propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione oferty są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą klarowną propozycję także o inne formy szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 1

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 6472564948

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie idealnie nadają się do dyspozycji w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich obfitym atutem jest fakt, iż zapewniamy Państwu szansę polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy kolor.


Jednakowoż, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie nadzwyczaj szanowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam wybitnie przyjemnie móc przedstawić Państwo walory tej interesującej opcji.


Stworzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru !


Kolejna propozycja z należącej do nas strony to lustra na zamówienie, jakie znakomicie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet powiązanych z optycznym powiększeniem przestrzeni,w jakim się znajdą – jest właściwie imponujące. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są klarowne, jednak w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno nienagannie wkomponować w każdą szafę i do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność naszej propozycji wyraża się także tym, że nie jedynie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda ozdobne, lecz również oprócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Mimo to zamawiając je u nas nie należy się tym troskać – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się prowadzonej przez nas bogatej ofercie. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY