ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że przeminęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny jednocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa!


Szklane ozdoby cieszą się minionymi czasy ewidentnie większą renomą. Nic dziwnego, w ostateczności jest to materiał, który potrafi się doskonale wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza. Od współczesnego, po schematyczne – wszystkie style przystrajania wnętrz będą perfekcyjnym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne doskonale odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najlepiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest wobec tego ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz mieszkalnych, jak oraz właścicieli domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, dostosowując go do własnych wymogów.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W opisującej nas szerokiej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już niekiedy tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to bo panele szklane, bez zarzutu nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy wobec tego do czynienia z alternatywą, która powoli odsyła do lamusa stereotypową glazurę – oraz trzeba przyznać, że robi to w sposób bardzo praktyczny, oraz jakże designerski!


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikalny image,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odkryć także w opisującej nas ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę urządzając domowe lub też komercyjne wnętrza mieszkania.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:10 + 4

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas oferta to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w maksymalny sposób poszerzyli opisującą nas propozycję również o inne formy szkła nadającego się do dekoracji mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które perfekcyjnie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich gigantycznym walorem jest fakt, że zapewniamy Państwu szansę polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy kolor.


Natomiast, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezwykle respektowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Stworzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Perfekcyjnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. To połączenie zalet połączonych z optycznym powiększeniem przestrzeni, w jakim się odnajdą – jest w istocie imponujące. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są ewidentne, niemniej jednak w tym miejscu chcemy dorzucić, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno idealnie wcielić w jakąkolwiek szafę i do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o jakikolwiek pojedynczy atrybut zadowolenia naszych Konsumentów, wobec tego doglądając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu poprawnego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym troskać – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Toteż korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się należącej do nas bogatej ofercie. W razie akcesoryjnych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY