Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Płock.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Płock, Bielsk, Bodzanów, Brudzeń Duży, Bulkowo, Drobin, Gąbin, Łąck, Mała Wieś, Nowy Duninów, Radzanowo, Słubice, Słupno, Stara Biała, Staroźreby, Wyszogród.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, mimo że minęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny zarazem! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


W minionych latach dostrzega się obfity wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Nic dziwacznego, w końcu jest to materiał, jaki potrafi się perfekcyjnie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza. Od współczesnego, po tradycyjne – wszelkie style ozdabiania wnętrz mieszkalnych będą idealnym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne bez zarzutu odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najodpowiedniej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie entuzjastycznie specjaliści, jak i kontrahenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej klarownej szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w naszej klarownej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasami tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to albowiem panele szklane, po mistrzowsku nadające się do umieszczenia na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek i wypada przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • fenomenalny i wybitnie efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel przede wszystkim z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno znaleźć też w naszej klarownej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe bądź też komercyjne wnętrza mieszkania.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 6

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Nasza oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w perfekcyjny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas ofertę także o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które do perfekcji nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że można uzyskać niemal dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Natomiast, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie ogromnie respektowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Stworzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Idealnym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są dosadne, jednak w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można znakomicie wcielić w każdą szafę oraz do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o jakikolwiek indywidualny aspekt zadowolenia naszych Konsumentów, skutkiem tego dbając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu porządnego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie trzeba się tym martwić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo i z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z prowadzonej przez nas propozycji. Jeśli pojawią się jakiekolwiek ponadprogramowe zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY