☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Sochaczew.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Sochaczew, Brochów, Iłów, Młodzieszyn, Nowa Sucha, Rybno, Teresin.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś magicznego. Już sam sposób, dzięki jakiemu powstaje jest nadzwyczaj intrygujący. Kochamy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, albowiem dają nam poczucie lekkości, czystości i perfekcji. Mimo to to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w należącej do nas powszedniości. Prowadzona przez nas propozycja opiera się właśnie o współczesne zastosowanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania współczesnych Konsumentów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu przedstawić w ramach prowadzonej przez nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najpopularniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Warte wyodrębnienia jest to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, dostają Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół przestrzeni. Jeżeli pragną Państwo zapoznać znacznie więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Poszukując intrygującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się współczesnemu światu dekoracji i stylu.


Nic dziwacznego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • w rzeczywistości ładne,
  • wysoce wszechstronne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są marą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, proponując renomowaną jakość oraz fenomenalną odporność na wszelkie zabrudzenia. Można nawet zakomunikować, że ich doprowadzenie do czystości to dosłownie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas oferty zyskują Państwo także możliwość wybrania kolorystyki z bogatego wzornika artykułu. Ponownie, zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem, jeśli jedynie interesuje Państwa znacznie więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 7

Dane kontaktowe:

Marta Pietrzykowska F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Od czasu do czasu niemniej jednak nie ma się możliwości odszukania tych doskonale dopasowanych w ramach masowo produkowanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim wymaganiom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność zaprezentować lustra na indywidualne zamówienie, jakie wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne oraz odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, żeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, którego całkowitą częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to w samej rzeczy serdecznie zachęcamy.


W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy profesjonalistami w dyscyplinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło więc zabraknąć w naszej klarownej ofercie szkła lakierowanego, które bez zarzutu się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza idealna oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie doborowe, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udostępnimy Państwu znacznie więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, celem idealnego dopasowania opcji do preferencji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

W tym miejscu niemniej jednak zezwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli chodzi o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa różnych gustach, dajemy dostęp do rozległych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Wystarczy spojrzeć raz na odcienie znajdujące się w tych paletach, by odszukać swojego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze nadmienić, że proponujemy sprzedaż oraz montaż (w tym pomiar) w/w artykułów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego naszego Kontrahenta.


Jeżeli w takim razie szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada szukać dalej. Nasza idealna propozycja obejmuje wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na jakie każdy ma okazję sobie pozwolić.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY