☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Kamienna Góra.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Kamienna Góra, Lubawka, Marciszów.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło ma w sobie coś magicznego. Fascynuje w każdym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność oraz siła są własnościami, które pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednak to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w opisującej nas powszedniości. Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę, jakiej istotą jest naturalnie dzisiejszy sposób wykorzystania szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Umiemy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które pragniemy Państwu przedstawić w ramach prowadzonej przez nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze niemniej jednak okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych typu szafa. Warte wyodrębnienia jest to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, dostają Państwo w interesującej cenie szansę jego personalizacji. Odpowiednio niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobny detal przestrzeni. Po więcej szczegółów – uprzejmie zapraszamy do kontaktu.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, znanych jako szkło Lacobel. To nadzwyczaj specyficzna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to pokaźniejszą popularnością.


Nic paradoksalnego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • właściwie śliczne,
  • niezmiernie uniwersalne,
  • bezproblemowe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są zmorą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując wspaniałą jakość i fenomenalną odporność na wszystkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama rozkosz! Decydując się na szkło Lacobel z opisującej nas oferty zyskują Państwo także możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika artykułu. Ponownie, zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeżeli tylko interesuje Państwa znacznie więcej wiadomości na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest ważna. Od czasu do czasu jednak nie ma się możliwości odszukania tych nienagannie dopasowanych w ramach masowo wytwarzanych propozycji. My wychodzimy naprzeciw takim wymaganiom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność opisać lustra na wymiar, które wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Zadbamy o to, żeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego całkowitą częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to właściwie serdecznie zachęcamy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:4 + 5

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ogromnej ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o produkty szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło wobec tego zabraknąć w prowadzonej przez nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, które znakomicie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie zdumiewające, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeżeli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie pytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek niepewności.


Pozwolimy sobie jednakże rzucić nieco więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Celowo z myślą o Państwa rozmaitych gustach, zapewniamy dostęp do obszernych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na kolory znajdujące się w tych paletach, by odnaleźć własnego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w produktów – w trosce o kompletną satysfakcję każdego naszego Konsumenta.


Jeśli więc szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy wypatrywać dalej. Nasza oferta obejmuje wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co więcej w cenach, na które każdy ma prawo sobie zezwolić.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY