☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Dzierżoniów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce, Piława Górna, Łagiewniki, Niemcza.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to idealny surowiec. Oszałamia w każdym względzie – rozpocząwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność i siła są własnościami, które pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednakże to, co się zmieniło na przestrzeni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w opisującej nas normalności. Prowadzona przez nas oferta opiera się naturalnie o nowoczesne wykorzystanie szkła w odpowiedzi na oczekiwania współczesnych Kontrahentów.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, jakie pragniemy Państwu opisać w ramach naszej profesjonalnej oferty jest tego najlepszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z osobistymi upodobaniami.


Najatrakcyjniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Godne wyodrębnienia jest to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, dostają Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony detal przestrzeni. Jeżeli pragną Państwo zapoznać znacznie więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w stronę paneli, znanych jako szkło Lacobel. Mamy tu do czynienia z ciekawym wykorzystaniem właściwości szkła, jakie spodobało się nowoczesnemu światu dekoracji oraz stylu.


Nic paradoksalnego – w końcu szkło Lacobel jest:

  • ściśle mówiąc piękne,
  • niezmiernie uniwersalne,
  • łatwe w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak rozumie się samo przez się są koszmarem niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta stereotypowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując imponującą jakość i fenomenalną odporność na wszystkie pobrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama uciecha! Decydując się na szkło Lacobel z należącej do nas propozycji zyskują Państwo także możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Ponownie, zapraszamy do kontaktu z stworzonym przez nas sklepem, jeżeli tylko interesuje Państwa znacznie więcej informacji na temat paneli Lacobel.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma niepewności co do tego, że obecność luster w domu jest ważna. Jednakże nie zawsze można odkryć te doskonale dostosowane do wymiarów szafy, czy przestrzeni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim potrzebom, dając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Lustra na zamówienie, które Państwo oferujemy to towary:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 6

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Zadbamy o to, ażeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, jakiego całościową częścią się staną. Ufamy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, aby skontaktować się z nami oraz powierzyć wykonanie takich luster – doskonałych pod każdym względem.


W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o artykuły szklane – jesteśmy ekspertami. Nie mogło wobec tego zabraknąć w naszej klarownej ofercie szkła lakierowanego, które idealnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Stworzona przez nas propozycja nie byłaby również kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znakomite, jeśli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie zapytania w związku z tymi ideami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek wątpliwości.


Zezwolimy sobie niemniej jednak rzucić trochę więcej światła na kwestię powiązaną ze szkłem lakierowanym. Umyślnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, zapewniamy dostęp do obszernych możliwości, jeżeli gra toczy się o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Każdy, kto chociaż trochę interesował się specyfiką tych palet, zdaje sobie sprawę z tego że są naprawdę imponujące. Na koniec zezwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w produktów – w trosce o pełną satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Klienta.


Jeżeli wobec tego szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy poszukiwać dalej. W prowadzonej przez nas ofercie będzie wszystko, co wymagane i to w w zasadzie konkurencyjnych cenach.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY