Co to jest szkło LACOBEL?

Data: 05. 06. 2020r. • Autor: SzkloLakierowane.pl

Lacobel to alternatywa dla ceramicznego szkła malowanego do projektów ścian. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii szkło Lacobel daje powierzchni gładkie, jednolite wykończenie, co prezentuje się niesamowicie i jest naprawdę modnym rozwiązaniem, na miarę XXI wieku.


Jak wykorzystać potencjał szkła Lacobel?


Szkło Lacobel wyróżnia się tak doskonałymi parametrami, że sprawdza się nie tylko w domu, ale i w zastosowaniach komercyjnych.


Oferuje nowoczesny wygląd i choć wykorzystanie w formie paneli ściennych jest najbardziej popularne, to z powodzeniem można wykorzystać szkło lacobel do stworzenia innych elementów, jak:

  • blaty,
  • półki,
  • wykończenie mebli,
  • inne designerskie aplikacje.

Dzisiejsi producenci opanowali do perfekcji jego wykonanie, dlatego aktualnie mogą zaoferować szkło Lacobel, jako rozwiązanie o doskonałej jakości i maksymalnie. Posiadanie tak wysokiej klasy wykończenia w obszarze kuchni, czy łazienki jest absolutnie wymagane, biorąc pod uwagę trudne warunki, jakie tam panują (wysoka temperatura, podwyższony poziom wilgotności). Omawiane szkło radzi sobie z tymi kwestiami wzorowo, stąd jest z całą pewnością inwestycją długoterminową.

Szkło Lacobel – w Twoim guście!


Oferta szkła Lacobel zawiera naprawdę szeroki zakres kolorów, dlatego z całą pewnością każda osoba zainteresowana tego rodzaju wykończeniem wnętrz, nie będzie mieć żadnego problemu z dopasowaniem odpowiedniego.


Łącząc swoją wiedzę i najnowocześniejszą technologię, twórcy szkła Lacobel w innowacyjny sposób wykorzystali znany od wieków materiał. Każda osoba, której zależy na cechach takich jak spójność i jednorodność każdego pomieszczenia w domu, nie rozczaruje się, stawiając właśnie na panele szklane wykonane z tego materiału. Nie ma takiego nowoczesnego projektu, którego nie można byłoby ulepszyć z jego wykorzystaniem.


Szkło Lacobel jak żaden inny materiał intensyfikuje kolor i przekształca go w jego najlepszą wersję, co dodaje wnętrzu magii. To zdecydowanie coś, co warto mieć w swoim mieszkaniu.

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY