☎ 883 940 010 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Góra Kalwaria.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Góra Kalwaria - powiat piaseczyński.


ZADZWOŃ TERAZ
883 940 010

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały i tak delikatny zarazem! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa!


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy widocznie większą renomą. Nic wątpliwego, w ostateczności jest to materiał, który potrafi się doskonale wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza domu. Od nowoczesnego, po schematyczne – wszelkie style przystrajania wnętrz mieszkalnych będą perfekcyjnym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne bezbłędnie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najprzyzwoiciej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z przyjemnością specjaliści, jak oraz kontrahenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas ogromnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych ozdób, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w naszej ofercie. Być może Państwo spotkali już w pewnych sytuacjach tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bo panele szklane, idealnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek i należy przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikatowy image,
  • szansa spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odszukać także w należącej do nas ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę urządzając domowe lub też komercyjne wnętrza.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:1 + 10

Dane kontaktowe:

PIETRZYKOWSKA MARTA F.H.U. K-GLASS
Ul. Jana III Sobieskiego 2/120
26-600 Radom

   883 940 010
  biuro@meblesomis.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 7962138372
REGON: 146339283

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Stworzona przez nas propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w maksymalny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas ofertę też o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie znakomicie nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich gigantycznym atutem jest fakt, iż zapewniamy Państwu możliwość polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy odcień.


Tudzież, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie szanowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam wybitnie przyjemnie móc przedstawić Państwo zalety tej interesującej alternatywy.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Prowadzona przez nas propozycja – jeszcze więcej do wyboru!


Świetnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. To połączenie zalet połączonych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest ściśle mówiąc imponujące. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są wyraźne, jednakże w tym miejscu pragniemy dołączyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno znakomicie wkomponować w jakąkolwiek szafę oraz do każdej toalety.


Dbamy o jakikolwiek indywidualny atrybut zadowolenia naszych Konsumentów, wobec tego dbając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu godziwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednakże zamawiając je u nas nie wypada się tym troskać – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej klarownej propozycji. Jeśli pojawią się jakieś pomocnicze pytania – jesteśmy do dyspozycji.

szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY