Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Brańsk.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Brańsk - powiat bielski.

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że minęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do naszego szklanego świata!


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy ewidentnie większą renomą. Mamy do czynienia z tak uniwersalnym materiałem, iż nikogo nie powinno zdumiewać, jak dobrze wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowoczesnego, po szablonowe – wszelkie style dekorowania wnętrz będą doskonałym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najprawidłowiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dostosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie entuzjastycznie eksperci, jak i klienci prywatni.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W prowadzonej przez nas szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w należącej do nas ogromnej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, nienagannie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w następstwie tego do czynienia z opcją, jaka pomału odsyła do lamusa tradycyjną glazurę – i wypada przyznać, że robi to w sposób ogromnie wygodny, i jakże designerski!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikatowy image,
  • szansa spersonalizowania własnych nadruków na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można znaleźć również w naszej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę aranżując domowe bądź też komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Nasza propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione oferty są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w perfekcyjny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas ofertę także o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 2

Dane kontaktowe:

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które bez zarzutu nadają się do dyspozycji w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że można zdobyć nieomalże dowolny kolor zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.


Natomiast, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezmiernie cenione oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


Prowadzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Idealnym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. To połączenie zalet połączonych z optycznym zwiększeniem przestrzeni, w jakim się znajdą – jest rzeczywiście imponujące. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są wyraziste, jednakże w tym miejscu pragniemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które można idealnie wkomponować w każdą szafę i do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność prowadzonej przez nas oferty wyraża się również tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda ozdobne, jakkolwiek także oprócz sprzedaży, gwarantujemy oraz montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednakże zamawiając je u nas nie należy się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z naszej propozycji. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY