☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Józefów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Józefów - powiat biłgorajski.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały równocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Serdecznie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


Szklane ozdoby cieszą się ostatnimi czasy widocznie większą popularnością. Mamy do czynienia z tak wielozadaniowym materiałem, że nikogo nie powinno dziwić, jak poprawnie wpasowuje się w każdą aranżację. Od nowoczesnego, po sztampowe – wszystkie style przystrajania wnętrz mieszkalnych będą wspaniałym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne bezbłędnie odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najprawidłowiej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dopasowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem fachowcy, jak i klienci prywatni.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej profesjonalnej szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w prowadzonej przez nas ofercie. Być może Państwo spotkali już od czasu do czasu tą szklaną formę, nie mając o tym bladego pojęcia. Są to bo panele szklane, perfekcyjnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz wypada przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz jedyny w swoim rodzaju image,
  • możliwość spersonalizowania własnych nadruków na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odkryć również w naszej idealnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę urządzając domowe bądź też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Stworzona przez nas propozycja to jednakże jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione oferty są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas ofertę również o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 9

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie perfekcyjnie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich wielkim walorem jest fakt, że zapewniamy Państwu szansę polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy kolor.


Tudzież, jeśli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie ogromnie respektowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niesłychanie miło zdołać zademonstrować Państwo atuty tej interesującej alternatywy.


Mamy jeszcze wiele do zaproponowania!


Kolejna propozycja z naszej klarownej witryny to lustra na indywidualne zlecenie, które świetnie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet powiązanych z optycznym powiększeniem przestrzeni, w jakim się odnajdą – jest naprawdę imponujące. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są wyraziste, niemniej jednak w tym miejscu chcemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można perfekcyjnie wcielić w każdą szafę i do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność opisującej nas oferty wyraża się także tym, że nie jedynie sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, jednakowoż też oprócz sprzedaży, gwarantujemy oraz montaż. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Mimo to zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zatroszczymy się o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej klarownej propozycji. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY