Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Bodzentyn.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Bodzentyn - powiat kielecki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy uformował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej flagowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Gorąco zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


Szklane ozdoby cieszą się ostatnimi czasy ewidentnie większą popularnością. Mamy do czynienia z tak wielozadaniowym materiałem, iż nikogo nie powinno dziwić, jak poprawnie wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowoczesnego, po sztampowe – wszystkie style dekorowania mieszkalnych wnętrz będą wspaniałym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła ozdobne bezbłędnie odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najlepiej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w następstwie tego ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak i właścicieli domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, dopasowując go do własnych pragnień.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej idealnej szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w naszej ofercie. Być może Państwo spotkali już czasami tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bowiem panele szklane, bez zarzutu nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy wobec tego do czynienia z alternatywą, która pomału odsyła do lamusa szablonową glazurę – i wypada przyznać, że robi to w sposób bardzo wygodny, oraz jakże designerski!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • dopracowany i unikalny design,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można odnaleźć także w należącej do nas ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe bądź komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Stworzona przez nas propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione oferty są nie lada atrakcyjne, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą profesjonalną ofertę również o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:6 + 2

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które bezbłędnie nadają się do wykorzystania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich ogromnym plusem jest fakt, iż dajemy Państwu szansę polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy odcień.


Tudzież, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezwykle doceniane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Mamy jeszcze wiele do zaproponowania!


Znakomitym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, związanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i konkretne luster są dosadne, jednakże w tym miejscu chcemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno bezbłędnie wcielić w każdą szafę i do każdej łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o każdy pojedynczy aspekt zadowolenia naszych Kontrahentów, wskutek tego doglądając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu należytego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednakże zamawiając je u nas nie trzeba się tym troskać – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się naszej profesjonalnej bogatej ofercie. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek akcesoryjne pytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY