☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Bolków.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Bolków - powiat jaworski.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to magiczny surowiec. Już sam sposób, to właśnie dzięki jakiemu powstaje jest nadzwyczaj fascynujący. Lubimy od zawsze otaczać się szklanymi rzeczami, ponieważ dają nam poczucie lekkości, czystości oraz perfekcji. Jednak to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej klarownej codzienności. Nasza oferta opiera się naturalnie o nowoczesne zastosowanie szkła w odpowiedzi na wymagania współczesnych Klientów.


Szkło dekoracyjne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu zaprezentować w ramach naszej oferty jest tego najważniejszym dowodem. Wolno je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najpopularniejsze jednak okazuje się użycie paneli ze szkła dekoracyjnego w powierzchni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Warte podkreślenia jest to, że decydując się na nasze szkło ozdobne, otrzymują Państwo w atrakcyjnej cenie możliwość jego personalizacji. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element powierzchni. Jeżeli chcą Państwo poznać więcej faktów – służymy pomocą.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli wszystkie


Szukając interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, warto zwrócić się w kierunku paneli, kultowych jako szkło Lacobel. Mamy tutaj do czynienia z interesującym wykorzystaniem właściwości szkła, które spodobało się dzisiejszemu światu dekoracji i stylu.


Nic wątpliwego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • niezwykle estetyczne,
  • niezwykle uniwersalne,
  • łatwe w pielęgnacji.

Nie ma fug – a te, jak wiadomo są zmorą niejednej gospodyni domowej, gdy kuchnia jest pokryta szablonowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf pozwalają pozbyć się tego kłopotu raz na zawsze, oferując kapitalną jakość i ponadprzeciętną odporność na wszystkie pobrudzenia. Można nawet zakomunikować, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej klarownej propozycji zyskują Państwo również możliwość wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika towaru. Tutaj także zachęcamy do kontaktu – jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest istotna. Mimo to nie zawsze wolno odszukać te doskonale zaadaptowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy vis-a-vis takim potrzebom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność opisać lustra na indywidualne zamówienie, jakie wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zatroszczymy się o to, ażeby zdawały się być integralnością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Wierzymy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, żeby skontaktować się z nami i zlecić wykonanie takich luster – bardzo dobrych pod każdym względem.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 4

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W szerokiej ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


To, że jesteśmy ekspertami w dyscyplinie szkła, nie ulega niepewności. Nie mogło więc zabraknąć w naszej klarownej ogromnej ofercie szkła lakierowanego, które znakomicie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Stworzona przez nas propozycja nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie świetne, jeżeli chodzi o uzupełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z chęcią udostępnimy Państwu znacznie więcej wiadomości na temat każdej z tych propozycji, zamiarem doskonałego dopasowania opcji do preferencji.


W tym miejscu jednak pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli gra toczy się o szkło lakierowane. Celowo z myślą o Państwa rozmaitych gustach, zapewniamy dostęp do gigantycznych możliwości, jeśli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego mogą uzyskać Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na kolory znajdujące się w tych paletach, by znaleźć własnego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym wymiar) w/w towarów – w trosce o pełną satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeśli więc szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie należy wyszukiwać dalej. Nasza idealna oferta obejmuje wszystko, co bardzo dobre w tym temacie – co znacznie więcej w cenach, na które każdy ma okazję sobie pozwolić.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY