Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Borne Sulinowo.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Borne Sulinowo - powiat szczecinecki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – fascynuje się nim niezmiennie. Nie ma drugiego materiału, który jest równocześnie tak delikatny i wytrzymały jednocześnie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której sztandarowym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata !


W minionych latach widać ogromny wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Mamy do czynienia z tak wielozadaniowym materiałem, iż nikogo nie powinno dziwować, jak porządnie wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowoczesnego, po schematyczne – wszystkie style upiększania wnętrz mieszkalnych będą świetnym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a odpowiednia grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła dekoracyjne nienagannie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najpoprawniej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z zapałem specjaliści, jak oraz konsumenci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność przedstawić w naszej idealnej szerokiej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, po mistrzowsku nadające się do umieszczenia na ścianie.


To współczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz trzeba przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikalny image,
  • szansa spersonalizowania własnych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odszukać też w prowadzonej przez nas ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę aranżując domowe lub też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Prowadzona przez nas oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w maksymalny sposób poszerzyli naszą profesjonalną propozycję też o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 5

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie perfekcyjnie nadają się do dyspozycji w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich obszernym plusem jest fakt, że przynosimy Państwu szansę polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy odcień.


Tudzież, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie ogromnie respektowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


Nasza propozycja – jeszcze więcej do wyboru !


Perfekcyjnym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. To połączenie zalet powiązanych z optycznym zwiększeniem przestrzeni,w jakim się odnajdą – jest właściwie imponujące. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są oczywiste, jednak w tym miejscu pragniemy dorzucić, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno bezbłędnie wcielić w jakąkolwiek szafę oraz do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Dbamy o jakikolwiek indywidualny atrybut zadowolenia naszych Klientów, skutkiem tego doglądając o sprzedaż, myślimy także o zapewnieniu właściwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym martwić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie i z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, żeby przyjrzeć się naszej profesjonalnej bogatej ofercie. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY