☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Brzeg Dolny.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Brzeg Dolny - powiat wołowski.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi nigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że przeminęły wieki od pierwszego z nim spotkania. Nie ma drugiego materiału, który jest jednocześnie tak delikatny oraz wytrzymały równocześnie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której sztandarowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – czeka na Państwa!


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy wyraźnie większą popularnością. Nic zadziwiającego, w ostateczności jest to materiał, który potrafi się nienagannie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza. Od współczesnego, po standardowe – wszelkie style ozdabiania mieszkalnych wnętrz będą świetnym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne znakomicie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednakże najlepiej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, przystosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie z przyjemnością profesjonaliści, jak i klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W należącej do nas szerokiej ofercie znajduje się pełna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w należącej do nas ogromnej ofercie. Być może Państwo spotkali już w pewnych sytuacjach tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to bo panele szklane, bezbłędnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy więc do czynienia z opcją, która powoli odsyła do lamusa tradycyjną glazurę – i wypada przyznać, że robi to w sposób niezwykle praktyczny, oraz jakże designerski!


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikatowy design,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 4

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z przyczyn estetycznych, inni – wydajnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które można znaleźć też w naszej profesjonalnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe czy też komercyjne wnętrza domu.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Nasza oferta to jednakże jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w perfekcyjny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas propozycję też o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz mieszkalnych:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie do perfekcji nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy pozytyw tego rozwiązania to na pewno fakt, że można uzyskać nieomalże dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.
Tudzież, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo doceniane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Prowadzona przez nas propozycja – jeszcze więcej do wyboru!


Kolejna propozycja z należącej do nas strony to lustra na zamówienie, które nienagannie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet połączonych z optycznym powiększeniem przestrzeni, w jakim się odnajdą – jest naprawdę imponujące. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są wyraziste, jednakże w tym miejscu pragniemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które można znakomicie wcielić w jakąkolwiek szafę i do jakiejkolwiek łazienki.


Troszczymy się o każdy indywidualny atrybut zadowolenia naszych Konsumentów, w następstwie tego doglądając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu słusznego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym martwić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Nie zostaje nam nic innego, jak serdecznie nakłonić Państwa do skorzystania z opisującej nas propozycji. Jeśli pojawią się jakiekolwiek poboczne pytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY