☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Bychawa.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Bychawa - powiat lubelski.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny w tym samym czasie! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Zapraszamy do stworzonego przez nas szklanego świata!


W minionych latach widać obfity wzrost zainteresowania szklanymi zdobieniami. Mamy do czynienia z tak wielofunkcyjnym materiałem, iż nikogo nie powinno dziwić, jak prawidłowo wpasowuje się w jakąkolwiek aranżację. Od nowomodnego, po standardowe – wszelkie style ozdabiania wnętrz mieszkalnych będą cudownym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne doskonale odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednak najpoprawniej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w takim razie ulubieńcem zarówno dekoratorów mieszkalnych wnętrz, jak oraz właścicieli domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, dopasowując go do własnych pragnień.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej klarownej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do swojego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w naszej idealnej ofercie. Być może Państwo spotkali już w pewnych sytuacjach tą szklaną formę, nie mając o tym zielonego pojęcia. Są to albowiem panele szklane, idealnie nadające się do umieszczenia na ścianie.


Mamy wobec tego do czynienia z opcją, jaka powoli odsyła do lamusa schematyczną glazurę – oraz trzeba przyznać, że robi to w sposób niezmiernie wygodny, i jakże designerski!


Wybrane plusy szkła Lacobel:

  • fenomenalny i wybitnie efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych napisów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel głównie z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, które można odkryć także w opisującej nas ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę aranżując domowe bądź komercyjne wnętrza mieszkania.


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:7 + 7

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej edycji!


Stworzona przez nas propozycja to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, choć wyżej zamienione oferty są nie lada atrakcyjne, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w optymalny sposób poszerzyli prowadzoną przez nas ofertę również o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które idealnie nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Najogromniejszy atut tego rozwiązania to na pewno fakt, że można uzyskać nieomalże dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką możliwość jego lakierowania.


Tudzież, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo respektowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co wypada zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam bardzo miło zdołać zademonstrować Państwo plusy tej interesującej alternatywy.


Mamy jeszcze dużo do zaoferowania!


Kapitalnym dopełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i rzeczowe luster są ewidentne, niemniej jednak w tym miejscu chcemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można znakomicie wkomponować w jakąkolwiek szafę i do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Złożoność naszej profesjonalnej oferty wyraża się również tym, że nie wyłącznie sprzedajemy wszystkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, jakkolwiek także prócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Mimo to zamawiając je u nas nie trzeba się tym niepokoić – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie oraz z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z opisującej nas propozycji. Jeżeli pojawią się jakieś poboczne pytania – jesteśmy do dyspozycji.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY