☎ 602 650 367 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Chojnów.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Chojnów - powiat legnicki.


ZADZWOŃ TERAZ
602 650 367

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to świetny surowiec. Urzeka w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność oraz siła są własnościami, jakie pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości zastosowania szkła w opisującej nas normalności. Mamy radość opisać Państwu propozycję, jakiej istotą jest oczywiście współczesny sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi oczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu zaprezentować w ramach opisującej nas oferty jest tego najważniejszym dowodem. Jest niemalże niczym ograniczona dowolność jego wyeksploatowania – każdy odnajdzie na nie swój prywatny sposób.


Najpopularniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak i rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Pozwolimy sobie oznaczyć w tym miejscu, że stworzona przez nas propozycja to możliwość skorzystania z niezwykłej personalizacji szkła dekoracyjnego w w zasadzie przystępnej cenie. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony szczegół powierzchni. Jeśli pragną Państwo zapoznać więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne aniżeli typowe


Wypatrując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w stronę paneli, kultowych jako szkło Lacobel. To ogromnie charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz to większą popularnością.


Nic ekstrawaganckiego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • niezwykle estetyczne,
  • wybitnie uniwersalne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta szablonowymi kafelkami. Panele szklane do kuchni oraz szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, oferując renomowaną jakość i ponadprzeciętną odporność na wszystkie zabrudzenia. Wolno nawet stwierdzić, że ich doprowadzenie do czystości to dokładnie czysta przyjemność! Decydując się na szkło Lacobel z naszej idealnej propozycji zyskują Państwo także szansę wybrania kolorystyki z dostatniego wzornika produktu. Tu także zachęcamy do kontaktu – jeśli pragną Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecność luster w domu jest znacząca. Mimo to nie zawsze wolno odkryć te bezbłędnie dostosowane do wymiarów szafy, czy powierzchni w łazience. My wychodzimy naprzeciw takim potrzebom, przynosząc dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Mamy przyjemność opisać lustra na wymiar, jakie wyróżniają się tym, że są :

  • dopracowane,
  • najwyższej jakości,
  • solidne i odporne na stłuczenia.

Zadbamy o to, by zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Mamy nadzieję, że dadzą się nam Państwo wykazać w tej kwestii, do czego to w rzeczy samej serdecznie zachęcamy.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 9

Dane kontaktowe:

PIOTR KAMIŃSKI "KAMIŃSKI GLAS STUDIO"
Ul. Partyzantów 1/2
51-672 Wrocław

   602 650 367
  biuro@glasstudio.com.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

NIP: 8981039424
REGON: 930073275

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W ofercie także: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o produkty szklane – jesteśmy fachowcami. Nie mogło w takim razie zabraknąć w naszej ofercie szkła lakierowanego, które perfekcyjnie się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, lub kuchniach. Nasza idealna oferta nie byłaby także kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znamienite, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Jeśli zdecydują się Państwo z nami skontaktować, odpowiemy na wszelkie zapytania w związku z tymi propozycjami, nie pozostawiając miejsca na jakiekolwiek wątpliwości.


W tym miejscu niemniej jednak pozwolimy sobie uchylić rąbka tajemnicy, jeżeli gra toczy się o szkło lakierowane. Specjalnie z myślą o Państwa różnorodnych gustach, zapewniamy dostęp do ogromnych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym kolorze z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Wystarczy spojrzeć raz na barwy znajdujące się w tych paletach, by znaleźć swojego faworyta. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wtrącić, że proponujemy sprzedaż i montaż (w tym pomiar) w/w produktów – w trosce o całkowitą satysfakcję każdego obsługiwanego przez nas Konsumenta.


Jeżeli w takim razie szkło dekoracyjne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie wypada szukać dalej. Stworzona przez nas propozycja obejmuje wszystko, co optymalne w tym temacie – co więcej w cenach, na jakie każdy ma prawo sobie zezwolić.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY