☎ 603 799 222 ➤ Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Dęblin.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Dęblin - powiat rycki.


ZADZWOŃ TERAZ
603 799 222

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Szkło to wspaniały surowiec. Urzeka w dowolnym względzie – począwszy od tego, w jaki sposób powstaje. To lekkość, transparentność i siła są własnościami, które pociągają człowieka do szkła od dawien dawna. Jednakże to, co się zmieniło na powierzchni lat, to z pewnością możliwości użycia szkła w naszej idealnej normalności. Mamy przyjemność opisać Państwu propozycję, jakiej istotą jest właśnie współczesny sposób dyspozycji szkła, zgodny ze współczesnymi wyczekiwaniami.


Szkło ozdobne – na miarę XXI wieku


Potrafimy tworzyć cuda z tego materiału, a szkło dekoracyjne, które chcemy Państwu zaprezentować w ramach należącej do nas oferty jest tego najlepszym dowodem. Można je wykorzystać w dowolny sposób, zgodny z prywatnymi upodobaniami.


Najpopularniejsze jednakże okazuje się użycie paneli ze szkła ozdobnego w przestrzeni kuchennej, jak oraz rozwiązaniach meblowych rodzaju szafa. Godne podkreślenia jest to, że decydując się na nasze szkło dekoracyjne, otrzymują Państwo w interesującej cenie szansę jego personalizacji. Właściwie niemal dowolna grafika może być przez nas przełożona na ten zdobiony element powierzchni. Jeżeli chcą Państwo zaznajomić więcej faktów – służymy wsparciem.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło Lacobel – inne niż tradycyjne


Poszukując interesującego rozwiązania do wykończenia wymarzonej kuchni, należałoby zwrócić się w kierunku paneli, legendarnych jako szkło Lacobel. To nadzwyczaj charakterystyczna forma szkła, która z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnością.


Nic podejrzanego – w ostateczności szkło Lacobel jest:

  • faktycznie piękne,
  • wysoce wszechstronne,
  • proste w czyszczeniu.

Nie ma fug – a te, jak nie ulega wątpliwości są marą niejednej gospodyni domowej, kiedy kuchnia jest pokryta tradycyjnymi kafelkami. Panele szklane do kuchni i szaf zezwalają pozbyć się tego problemu raz na zawsze, proponując oszałamiającą jakość oraz ponadprzeciętną odporność na wszelkie zabrudzenia. Utrzymanie ich w czystości to sama uciecha! Decydując się na szkło Lacobel z naszej profesjonalnej propozycji zyskują Państwo też szansę wybrania kolorystyki z bogatego wzornika artykułu. Tu też zachęcamy do kontaktu – jeśli pragną Państwo dowiedzieć się znacznie więcej.


Lustra na wymiar i na zawsze!


To, iż lustra powinny się odszukać w każdym mieszkaniu – jest klarowne. Niekiedy niemniej jednak nie ma się możliwości odszukania tych perfekcyjnie dopasowanych w ramach masowo wytwarzanych propozycji. My wychodzimy vis-a-vis takim oczekiwaniom, zapewniając dostęp do luster krojonych na miarę tych potrzeb!


Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:5 + 4

Dane kontaktowe:

Foll-Service Sp. z o.o. S.k.a
Ul. 1 Maja 16
20-410 Lublin

   603 799 222
  info@foll-service.pl
  www.foll-service.pl

NIP: 7123428785
REGON: 520819447

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Mamy radość zaprezentować lustra na zamówienie, które wyróżniają się tym, że są:

  • dopracowane,
  • wysokiej jakości,
  • solidne i wytrzymałe.

Zatroszczymy się o to, żeby zdawały się być spójnością z miejscem/elementem, którego całościową częścią się staną. Ufamy, iż zachęciliśmy Państwa do tego, ażeby skontaktować się z nami oraz powierzyć wykonanie takich luster – bardzo dobrych pod każdym względem.


W ofercie również: szkło hartowane i szkło lakierowane


Jeżeli chodzi o towary szklane – jesteśmy profesjonalistami. Nie mogło wobec tego zabraknąć w prowadzonej przez nas szerokiej ofercie szkła lakierowanego, jakie do perfekcji się nadaje do wykorzystania w formie paneli szklanych w szafach, czy kuchniach. Nasza oferta nie byłaby też kompletna, gdyby zabrakło w niej miejsca na szkło hartowane – równie znakomite, jeżeli chodzi o dopełnienie kuchni szklanymi panelami. Po skontaktowaniu się z nami, z ochotą udostępnimy Państwu znacznie więcej informacji na temat każdej z tych propozycji, intencją kapitalnego stosowności opcji do preferencji.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Zezwolimy sobie jednakże rzucić trochę więcej światła na kwestię związaną ze szkłem lakierowanym. Specjalnie z myślą o Państwa rozmaitych gustach, zapewniamy dostęp do ogromnych możliwości, jeżeli chodzi o jego lakierowanie. Zamawiane u nas panele z szkła lakierowanego są w stanie zdobyć Państwo w dowolnym odcieniu z następujących palet:

  • ral,
  • ica,
  • ncs.

Każdy, kto chociaż odrobinę interesował się szczególnością tych palet, wie że są właściwie imponujące. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze wspomnieć, że oferujemy sprzedaż oraz montaż (w tym wymiar) w/w produktów – w trosce o pełną satysfakcję każdego naszego Klienta.


Jeśli w związku z tym szkło ozdobne to coś, co wzbudza Państwa zainteresowanie – nie trzeba szukać dalej. Nasza idealna propozycja zawiera wszystko, co najlepsze w tym temacie – co więcej w cenach, na jakie każdy może sobie zezwolić.


szkła dekoracyjne z możliwością
personalizacji nadruku

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY