Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Dębno.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Dębno - powiat myśliborski.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny w tym samym czasie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której reprezentacyjnym produktem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Zapraszamy do naszego szklanego świata !


W ostatnich latach dostrzega się ogromny wzrost zainteresowania szklanymi ozdobami. Nic niepokojącego, w ostateczności jest to materiał, jaki potrafi się bez zarzutu wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza domu. Od nowoczesnego, po schematyczne – wszelkie style przystrajania wnętrz będą doskonałym tłem dla tego rodzaju ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne po mistrzowsku odnajdą się w dowolnym wnętrzu – jednakże najpoprawniej ich charakter zaakcentują następujące pomieszczenia:

  • toaleta,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest wobec tego ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak i posiadaczy domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, przystosowując go do własnych potrzeb.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W opisującej nas ogromnej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze mieszkalne, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dziś wersji szklanych zdobień, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność przedstawić w należącej do nas szerokiej ofercie. Jest szansa, że już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bo panele szklane, po mistrzowsku nadające się do umieszczenia na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek oraz trzeba przyznać, że mało kto umie sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane zalety szkła Lacobel:

  • fenomenalny i niezwykle efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka nawierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z przyczyn estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odszukać też w naszej szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe czy też komercyjne wnętrza mieszkania.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas oferta to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Konsumentów w perfekcyjny sposób poszerzyli naszą przejrzystą propozycję też o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby mieszkalnych wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:0 + 8

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które doskonale nadają się do wyeksploatowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich obszernym walorem jest fakt, iż przynosimy Państwu szansę polakierowania szkła odpowiednio na dowolny możliwy odcień.


Tudzież, jeśli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezwykle respektowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy się z nami skontaktować, a z przyjemnością opowiemy o wszystkich zaletach tego nowomodnego rozwiązania.


Nasza idealna propozycja – jeszcze więcej do wyboru !


Świetnym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zlecenie. Żaden inny szczegół wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, powiązanych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są klarowne, jednakże w tym miejscu chcemy doliczyć, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno perfekcyjnie wcielić w jakąkolwiek szafę oraz do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o każdy indywidualny atrybut zadowolenia naszych Konsumentów, wskutek tego doglądając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu należytego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic jakkolwiek nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Jednak zamawiając je u nas nie należy się tym martwić – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) kompetentnie i z radością.


Wobec tego korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, żeby przyjrzeć się należącej do nas bogatej ogromnej ofercie. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe zapytania – jesteśmy do dyspozycji.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY