Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Drobin.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Drobin - powiat płocki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, kiedy człowiek po raz pierwszy wytworzył szkło – urzeka się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest równocześnie tak wytrzymały i tak delikatny w tym samym czasie! Nam również udzieliła się ta fascynacja, a oferta, której flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa!


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy wyraźnie większą renomą. Nic niepokojącego, w ostateczności jest to materiał, który potrafi się do perfekcji wpisać w niemal dowolną aranżację wnętrza domu. Od współczesnego, po sztampowe – wszelkie style dekorowania mieszkalnych wnętrz będą idealnym tłem dla tego typu ozdoby, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Proponowane przez nas szkła dekoracyjne nienagannie odnajdą się w każdym wnętrzu – niemniej jednak najporządniej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Szkło jest w takim razie ulubieńcem zarówno dekoratorów mieszkalnych wnętrz, jak i posiadaczy domów – wszyscy w charakterystyczny sposób wykorzystują jego uniwersalny charakter, dostosowując go do własnych wymogów.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej klarownej ofercie znajduje się kompletna gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, które pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – jakie mamy przyjemność opisać w należącej do nas szerokiej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to albowiem panele szklane, po mistrzowsku nadające się do umieszczenia na ścianie.


To nowoczesna alternatywa dla klasycznych płytek i należy przyznać, że mało kto potrafi sobie odmówić skorzystania z jej właściwości !


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • dopracowany oraz unikalny design,
  • szansa spersonalizowania własnych nadruków na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel w zasadzie z powodów estetycznych, inni – wydajnych. Miarodajne jest jednak, że bez względu na powód – takie szkło, jakie wolno odkryć również w opisującej nas szerokiej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić uwagę urządzając domowe bądź też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej odsłonie!


Prowadzona przez nas propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione oferty są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w optymalny sposób poszerzyli naszą klarowną ofertę również o inne odmiany szkła nadającego się do dekoracji wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które doskonale nadają się do dyspozycji w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Największy plus tego rozwiązania to na pewno fakt, że wolno uzyskać niemal dowolny odcień zamawianego u nas szkła – mamy taką szansę jego lakierowania.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:2 + 3

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

Jednakowoż, jeżeli gra toczy się o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo szanowane i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co należy zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezwykle miło zdołać przedstawić Państwo plusy tej interesującej opcji.


Mamy jeszcze dużo do zaproponowania!


Świetnym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na wymiar. Żaden inny detal wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do przestrzeni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne i praktyczne luster są dosadne, jednak w tym miejscu chcemy dodać, że nasze lustra na wymiar to te, które można perfekcyjnie wcielić w każdą szafę i do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o każdy indywidualny atrybut zadowolenia naszych Kontrahentów, skutkiem tego dbając o sprzedaż, myślimy też o zapewnieniu właściwego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Nawet najpiękniejsze szkło, lub lustro będzie bezużyteczne, jeśli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie należy się tym troskać – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) fachowo oraz z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z należącej do nas propozycji. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY