Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Drohiczyn.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Drohiczyn - powiat siemiatycki.

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Człowiekowi przenigdy nie przeszła fascynacja szkłem, pomimo że przeminęły stulecia od pierwszego z nim spotkania. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny zarazem! Nam też udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, której reprezentacyjnym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego najlepszym odzwierciedleniem.


Uprzejmie zapraszamy do naszego szklanego świata!


W minionych latach dostrzega się gigantyczny wzrost zainteresowania szklanymi dekoracjami. Nic zadziwiającego, w końcu jest to materiał, jaki umie się bez zarzutu wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza. Od nowoczesnego, po standardowe – wszelkie style upiększania wnętrz mieszkalnych będą wspaniałym tłem dla tego rodzaju dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne do perfekcji odnajdą się w dowolnym wnętrzu – niemniej jednak najprawidłowiej ich charakter uwydatnią następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.


SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

Szkło jest w następstwie tego ulubieńcem zarówno dekoratorów wnętrz, jak oraz właścicieli domów – wszyscy w reprezentatywny sposób wykorzystują jego wielofunkcyjny charakter, przystosowując go do własnych pragnień. W naszej profesjonalnej szerokiej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej formie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj odsłon szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność opisać w naszej ofercie. Jest szansa, iż już Państwo zetknęli się z tym szkłem – nawet o tym nie wiedząc. Są to bowiem panele szklane, do perfekcji nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w takim razie do czynienia z opcją, która powoli odsyła do lamusa standardową glazurę – oraz wypada przyznać, że robi to w sposób bardzo praktyczny, oraz jakże designerski!


Wybrane walory szkła Lacobel:

  • fenomenalny i bardzo efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – brak fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel zwłaszcza z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Pewne jest niemniej jednak, że bez względu na powód – takie szkło, które wolno odkryć też w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co należałoby zwrócić uwagę urządzając domowe czy też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane i szkło hartowane – w najpiękniejszej edycji!


Prowadzona przez nas propozycja to jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej wymienione propozycje są nie lada interesujące, to chcąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Kontrahentów w optymalny sposób poszerzyli naszą idealną propozycję też o inne formy szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.

Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 7

Dane kontaktowe:

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, które bezbłędnie nadają się do wykorzystania w kuchni, jak oraz szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich gigantycznym plusem jest fakt, że zapewniamy Państwu możliwość polakierowania szkła naprawdę na dowolny możliwy kolor.


Natomiast, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie bardzo szanowane oraz lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, a z radością opowiemy o wszelkich zaletach tego nowoczesnego rozwiązania.


Prowadzona przez nas oferta – jeszcze więcej do wyboru!


Kolejna propozycja z prowadzonej przez nas witryny to lustra na indywidualne zlecenie, które znakomicie nadają się do wypełnienia powyższych aranżacji. To połączenie zalet połączonych z optycznym powiększeniem przestrzeni, w jakim się odnajdą – jest w gruncie rzeczy imponujące. Walory dekoracyjne oraz konkretne luster są dobitne, jednak w tym miejscu pragniemy dorzucić, że nasze lustra na wymiar to te, które wolno znakomicie wcielić w jakąkolwiek szafę i do jakiejkolwiek łazienki.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Kompleksowość opisującej nas oferty wyraża się też tym, że nie tylko sprzedajemy wszelkie wyżej wymienione cuda dekoracyjne, jakkolwiek też prócz sprzedaży, zapewniamy oraz montaż. Nawet najpiękniejsze szkło, czy lustro będzie bezużyteczne, jeżeli wymiarami nie wpasuje się w przeznaczone im miejsce. Jednakże zamawiając je u nas nie należy się tym troskać – zadbamy o sprzedaż oraz montaż (łącznie z pomiarem) fachowo oraz z radością.


Zatem korzystając z okazji, jeszcze raz zachęcamy do tego, by przyjrzeć się należącej do nas bogatej szerokiej ofercie. W razie dodatkowych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY