Szkło lakierowane na wymiar, szkło hartowane, szkło dekoracyjne, szkło Lacobel, grafika na szkle Głogówek.

Szkło jednokolorowe nad blat do kuchni, lacobel do kuchni między szafki zamiast płytek, lustra na wymiar do łazienki i innych pomieszczeń, panele szklane lakierowane, panele szklane z grafiką, panele szklane hartowane, panele lacobel. Zapewniamy pomiar, sprzedaż oraz montaż. Obszar usług: Głogówek - powiat prudnicki.


ZADZWOŃ TERAZ
502 620 705

SPRAWDŹ OFERTĘ!


Od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy wyprodukował szkło – urzeka się nim niezmiennie. Żaden inny materiał nie jest jednocześnie tak wytrzymały oraz tak delikatny jednocześnie! Nam także udzieliła się ta fascynacja, a propozycja, jakiej flagowym artykułem jest szkło dekoracyjne jest tego perfekcyjnym odzwierciedleniem.


Szklany świat – oczekuje na Państwa!


Szklane dekoracje cieszą się minionymi czasy ewidentnie większą renomą. Nic wątpliwego, w ostateczności jest to materiał, jaki potrafi się bezbłędnie wpisać w nieomalże dowolną aranżację wnętrza mieszkania. Od nowoczesnego, po sztampowe – wszystkie style dekorowania wnętrz mieszkalnych będą imponującym tłem dla tego typu dekoracji, a dobrana grafika na szkle zwieńczy dzieło.


Oferowane przez nas szkła ozdobne bezbłędnie odnajdą się w każdym wnętrzu – jednak najprawidłowiej ich charakter podkreślą następujące pomieszczenia:

  • łazienka,
  • kuchnia,
  • sypialnia.

Każdy może skorzystać z walorów tego uniwersalnego materiału, dostosowując go do własnego „widzimisię” – korzystają z tego równie ochoczo eksperci, jak oraz klienci prywatni.

SZKŁO – PIĘKNE, DEKORACYJNE, SOLIDNE
Z MONTAŻEM W DOBRYCH CENACH

W naszej ofercie znajduje się cała gama jego inspirujących form – gotowych dekoracji dopasowanych do własnego szklanego świata w jego najczystszej odmianie!


Szkło Lacobel – wnętrze, jakie pokochasz!


Jednym z najpopularniejszych dzisiaj wersji szklanych dekoracji, jest szkło Lacobel – które mamy przyjemność zaprezentować w naszej ofercie. Być może Państwo spotkali już w pewnych sytuacjach tą szklaną formę, nie mając o tym pojęcia. Są to bowiem panele szklane, idealnie nadające się do ulokowania na ścianie.


Mamy w następstwie tego do czynienia z opcją, która powoli odsyła do lamusa schematyczną glazurę – i należy przyznać, że robi to w sposób bardzo praktyczny, i jakże designerski!


Wybrane atuty szkła Lacobel:

  • fenomenalny oraz niezmiernie efektowny wygląd,
  • możliwość spersonalizowania dodatkowych tekstów na szkle,
  • prostota utrzymania w czystości,
  • gładka powierzchnia – nieobecność fug.

Jedyni decydują się na panele Lakobel po największej części z powodów estetycznych, inni – funkcjonalnych. Miarodajne jest jednakże, że bez względu na powód – takie szkło, jakie można odnaleźć również w należącej do nas ogromnej ofercie, jest zdecydowanie czymś, na co warto zwrócić szczególną uwagę urządzając domowe lub też komercyjne wnętrza.


Szkło lakierowane oraz szkło hartowane – w najładniejszej odsłonie!


Nasza oferta to niemniej jednak jeszcze więcej możliwości, chociaż wyżej zamienione propozycje są nie lada interesujące, to pragnąc odpowiedzieć na potrzeby naszych wymagających Klientów w optymalny sposób poszerzyli naszą przejrzystą propozycję również o inne odmiany szkła nadającego się do ozdoby wnętrz:


Jest to szkło:

  • lakierowane,
  • hartowane.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:3 + 10

Dane kontaktowe:


   502 620 705
  rpf@rpf.pl
  www.SzkloLakierowane.pl

KONKURENCYJNE CENY
PROFESJONALNA OBSŁUGA!

W pierwszym wypadku mamy do czynienia z panelami szklanymi, jakie bez zarzutu nadają się do zagospodarowania w kuchni, jak i szafach – w dowolnym wnętrzu. Ich dużym walorem jest fakt, że przynosimy Państwu możliwość polakierowania szkła właściwie na dowolny możliwy kolor.


Jednakowoż, jeżeli chodzi o szkło hartowane jest to rozwiązanie niezwykle cenione i lubiane w formie kuchennych paneli szklanych. Wszystko, co trzeba zrobić to skontaktować się z nami – będzie nam niezwykle miło zdołać pokazać Państwo zalety tej interesującej alternatywy.


Posiadamy jeszcze dużo do zaoferowania!


Idealnym uzupełnieniem powyższych zabiegów aranżacyjnych okazują się lustra na indywidualne zamówienie. Żaden inny element wyposażenia nie wnosi tak licznych zalet do powierzchni, połączonych z optycznym ich powiększeniem. Walory dekoracyjne oraz praktyczne luster są wyraziste, jednakże w tym miejscu chcemy dołożyć, że nasze lustra na wymiar to te, które można znakomicie wkomponować w każdą szafę oraz do każdej toalety.


POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Szkło
dekoracyjne, grafika


zobacz ofertę

Szkło
Lacobel


zobacz ofertę

Szkło
lakierowane


zobacz ofertę

Szkło
hartowane


zobacz ofertę

Lustra
na wymiar


zobacz ofertę

Sprzedaż
i montaż


zobacz ofertę

Drzwi
do szaf


zobacz ofertę

Ścianki
Szklane


zobacz ofertę

Troszczymy się o każdy indywidualny aspekt zadowolenia naszych Kontrahentów, wskutek tego dbając o sprzedaż, myślimy również o zapewnieniu porządnego montażu – zajmiemy się tym od a do zet, zdejmując to z Państwa obowiązków. Na nic przecież nie przydałoby się zamówione lustro, czy szkło dekoracyjne, gdyby nie pasowało wymiarami do wnętrza. Niemniej jednak zamawiając je u nas nie wypada się tym troskać – zadbamy o sprzedaż i montaż (łącznie z pomiarem) profesjonalnie oraz z radością.


Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zachęcić Państwa do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty. W razie pobocznych pytań – służymy pomocą.


NASI STRATEGICZNI PARTNERZY